Projektas „Mūsų kelias“ – konkretus būdas įvertinti įmones

VGTU prorektorius prof. dr. Alfredas LaurinavičiusBFL2015-04-14
VGTU prorektorius prof. dr. Alfredas Laurinavičius

Projektas „Mūsų kelias“ – naujas būdas ne tik supažindinti visuomenę su kelininkų nudirbtais darbais, bet ir paskatinti pačias įmones.

Kuo kelias bus kokybiškesnis ir ilgaamžiškesnis, tuo bus geriau mums: saugiau ir greičiau pasieksime tikslą. Skatinti įmones darbą atlikti kuo geriau verčia jas ieškoti naujų technologijų. Dažniausiai darbą atlikti laiku ir kokybiškai būna sudėtinga, todėl gerai dirbanti įmonė privalo būti pagerbta. Lietuvos rinka nėra didelė ir atgarsiai apie nuolatos kokybiškai dirbančią įmonę byloja apie jos stabilumą.

Svarbu ir tai, kad kelių bei geležinkelių sistemoje dirba apie 90 proc. specialistų su aukštuoju išsilavinimu. Mūsų universitetas ruošia aukštos kvalifikacijos darbuotojus ir įmonių vadovus.

Neretas VGTU absolventas sukuria įmones, kurios auga iki didelių įmonių, sukuria darbo vietų, užtikrina idėjų gyvybiškumą. Būtent ši dalis įmonių išlaiko dinamiškumą, nes ateina jauni, veržlūs žmonės su kitokiu požiūriu į pasaulį, drąsesni priimti sprendimus ir ieškoti atsakymų. Tai padeda įmonei tapti moderniai ir išgyventi rinkos sąlygomis.

Tokio projekto kaip „Mūsų kelias“ tęstinumas yra ypač svarbus. Jam reikia įsibėgėti ir pamatyti, ko dar trūksta, kad galėtų suformuoti savo vardą ir tobulinti įvaizdį.

Linkiu, kad projektas vystytųsi, nes jis yra labai svarbus kelių statybų rinkai.