LAKD

Dėl pokyčių VĮ „Utenos regiono keliai“

2017-04-20  LAKD info

Lietuvos automobilių kelių direkcija praneša, kad VĮ „Utenos regiono keliai“ direktorius Edmantas Šakalys parašė prašymą išeiti į pensiją nuo 2017-04-25. Kelių direkcijos vadovas šį prašymą patenkino. Derėtų priminti, kad kilus įtarimams dėl galimai neskaidraus lėšų naudojimo vykdant įmonės administracinio pastato remonto darbus, VĮ „Utenos regiono keliai“ atliekamas vidaus auditas. Šiek tiek vėliau, gavus naujos informacijos dėl galimai netinkamo ir neefektyvaus valstybės biudžeto lėšų naudojimo, vidaus auditas pradėtas ir šiai įmonei priklausančioje Molėtų kelių tarnyboje.

Lietuvos automobilių kelių direkcija praneša, kad VĮ „Utenos regiono keliai“ direktorius Edmantas Šakalys parašė prašymą išeiti į pensiją nuo 2017-04-25. Kelių direkcijos vadovas šį prašymą patenkino.

Derėtų priminti, kad  kilus įtarimams dėl galimai neskaidraus lėšų naudojimo vykdant įmonės administracinio pastato remonto darbus, VĮ „Utenos regiono keliai“ atliekamas vidaus auditas.

Šiek tiek vėliau,  gavus naujos informacijos dėl galimai netinkamo ir neefektyvaus valstybės biudžeto lėšų naudojimo, vidaus auditas pradėtas ir šiai įmonei priklausančioje Molėtų kelių tarnyboje.

Nepaisant to, kad VĮ „Utenos regiono keliai“ vadovo prašymas palikti pareigas patenkintas, atsakomybės, jei bus nustatyti pažeidimai, jam išvengti nepavyks.

Naujienų archyvas