Prie „Audi“ vairo užmigęs vyras apdaužė tris automobilius, vieną įstūmė į parduotuvės vitriną ir sužalojo moterįVilniaus AVPK

Prie „Audi“ vairo užmigęs vyras apdaužė tris automobilius, vieną įstūmė į parduotuvės vitriną ir sužalojo moterį

Vilniuje, Kęstučio gatvėje, ketvirtadienį dieną užmigęs prie vairo vyras sukėlė masinę avariją ir pėsčiajai sužalojo abi kojas. Birželio 15 d. Vilniuje, Kęstučio g., automobilio „Audi 100“ vairuotojas užmigo, nuvažiavo į automobilių stovėjimo aikštelę ir atsitrenkė į automobilį „VW Passat“. „VW Passat“ nuo smūgio atsitrenkė į automobilį „Volvo XC 70“, kuris dar atsitrenkė į automobilį „Renault Clio“.Deja, tuo viskas nesibaigė. „Renault Clio“ automobilis partrenkė pėsčiąją (gimusią 1940 m.) ir įvažiavo į parduotuvės vitriną.

Daugiau daugiau
Citata: „...šių dienų valstybė be gerų sauskelių lengvai gali atsilikti nuo kultūrinio ir ekonominio gyvenimo pažangos, gali būti nustumta į užpakalį ir nukonku- ruota kitų valstybių, nes kelias yra gyvenimas, o kas neturi gerų kelių, tas negali turėti gero gyvenimo, t. y. tokio, kokio supranta nūdienis kultūringas žmogus.“ Iš kalbos, pasakytos 1939 m. Žemaičių plento atidarymo proga.
zemaitkelis_did