Ministerija: Kaune tilto konstrukcija galėjo nukristi dėl įrenginio įtrūkimo

15min.lt
Ministerija: Kaune tilto konstrukcija galėjo nukristi dėl įrenginio įtrūkimo15min
Kaune statomo Kleboniškio tilto konstrukcija trečiadienį galėjo nukristi dėl įrenginio įtrūkimo, teigia Aplinkos ministerija. „Įrenginys galėjo įtrūkti stumiant ir traukiant tilto laikančiąją konstrukciją hidraulikos pagalba ir griūdamas užkliudyti pastolius“, – ketvirtadienį pranešė ministerija. Pasak jos, įvykį statybų aikštelėje tiria ministerijai pavaldi Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija bei Valstybinė darbo inspekcija.

Kaune statomo Kleboniškio tilto konstrukcija trečiadienį galėjo nukristi dėl įrenginio įtrūkimo, teigia Aplinkos ministerija.

„Įrenginys galėjo įtrūkti stumiant ir traukiant tilto laikančiąją konstrukciją hidraulikos pagalba ir griūdamas užkliudyti pastolius“, – ketvirtadienį pranešė ministerija.

Pasak jos, įvykį statybų aikštelėje tiria ministerijai pavaldi Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija bei Valstybinė darbo inspekcija.

Trečiadienį po 14 val. Islandijos plente esančioje statybvietėje nukrito metalinė tilto konstrukcija ir kliudė pastolius.

Konstrukcija ir pastoliai sužalojo penkis darbus vykdžiusios bendrovės „Kauno tiltai“ darbuotojus, vienas iš jų žuvo, trys buvo išgabenti į ligoninę.

Įmonės generalinis direktorius Aldas Rusevičius BNS persiųstame komentare teigė, kad kol kas nelaimės priežastis nėra žinoma.

Per Nerį nutiestas Kleboniškio tiltas yra automagistralės A1 dalis.