Kelininkai informuoja – dviejuose šalies rajonuose eismo sąlygos itin sudėtingos

Jūratė Valančiūtė, LRT.lt
Kelininkai informuoja – dviejuose šalies rajonuose eismo sąlygos itin sudėtingosLRT
Įpusėjus antradienio dienai, dėl buvusio ir besitęsiančio snygio ir pūgos sudėtingos eismo sąlygos išlieka visoje Lietuvoje. Pagrindinių kelių dangos yra su šlapio ar pažliugusio sniego provėžomis, vietomis su prispausto arba puraus sniego sluoksniu iki 10–15 cm, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai – su prispaustu sniegu, vietomis su puraus sniego sluoksniu iki 20 cm, slidūs.

Įpusėjus antradienio dienai, dėl buvusio ir besitęsiančio snygio ir pūgos sudėtingos eismo sąlygos išlieka visoje Lietuvoje. Pagrindinių kelių dangos yra su šlapio ar pažliugusio sniego provėžomis, vietomis su prispausto arba puraus sniego sluoksniu iki 10–15 cm, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai – su prispaustu sniegu, vietomis su puraus sniego sluoksniu iki 20 cm, slidūs.

Slidžius kelių ruožus valo ir barsto „Kelių priežiūra”, tačiau vairuotojų prašoma atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, pietų, vidurio ir šiaurės Lietuvoje siaučia pūga, kitur šalyje sninga. Be kritulių kol kas tik Klaipėdos rajone.

Oro temperatūra nuo 1 laipsnio šalčio iki 3 laipsnių šilumos.