Autobuso ir „Nissan“ kaktomuša prie Šiaulių: žuvo žmogus, 3 keleiviai ligoninėje

15min.lt
Autobuso ir „Nissan“ kaktomuša prie Šiaulių: žuvo žmogus, 3 keleiviai ligoninėje15min
Šiaulių rajone į avariją pateko dešimtys autobuso keleivių. Susidūrimo su lengvuoju automobiliu metu žuvo pastarojo vairuotojas, keliavęs vienas.

„Šiandien ryte įvyko avarija netoli Šiaulių. Autobusas susidūrė su lengvąja mašina“, – 15min informavo šio įvykio liudininku tapęs skaitytojas Maingirdas.

Susidūrimas įvyko kelyje Kuršėnai–Palanga. Būtent į populiarųjį kurortą šeštadienio ankstų rytą buvo išsiruošę dauguma šio „Volvo“ autobuso keleivių. Pirminiais duomenimis, į priešpriešinę juostą išvažiavo lengvojo automobilio „Nissan“ vairuotojas, per stiprią kaktomušą jo vairuotojas iškart žuvo. Trys autobuso keleiviai dėl įvairių sumušimų ir patempimų išvežti į gydymo įstaigą, kitiems greitosios medikai pagalbą suteikė vietoje.

Apie avariją Kuršėnų kaimiškoje seniūnijoje, Pakumulšių kaime bendruoju pagalbos telefonu pranešta 7.37 val., BNS informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.„Atvykus iš automobilio ištrauktas 1972 metų gimimo vyras, lengvasis automobilis buvo prispaustas tarp medžio ir autobuso. Vairuotojas žuvo“, – BNS nurodė departamentas. Autobusu važiavo 48 keleiviai, trys išvežti į ligoninę, dar septyniems medikai suteikė pagalbą įvykio vietoje.

Lietuvos kelių policijos tarnybos užfiksuotais duomenimis, 7.39 val. Šiaulių r., ties Pakumulšių k., magistraliniame kelyje Šiauliai–Palanga, 46 m. vyro vairuojamas automobilis „Nissan Almera“ įvažiavo į priešpriešinės krypties eismo juostą ir susidūrė su priešinga kryptimi nuo Kuršėnų Palangos link važiavusiu keleiviniu autobusu „Volvo B12B“, vairuojamu 57 m. vyro.

Po susidūrimo autobusas nuvažiavo nuo kelio ir prispaudė lengvąjį automobilį prie medžio. Eismo įvykio metu žuvo lengvojo automobilio vairuotojas. Buvo sužeistos ir ambulatoriškai gydomos 4 autobuso keleivės, 58-erių, 50-ties, 39-erių į 32 m. moterys.