Elektrinį motorolerį vairavęs senolis prie Jurbarko susidūrė su pienovežiu

15min.lt
Elektrinį motorolerį vairavęs senolis prie Jurbarko susidūrė su pienovežiu15min
Šeštadienį prie Skirsnemunės įvyko skaudi avarija. Elektrine transporto priemone važiavusį vyriškį nubloškė ta pačia kryptimi važiavęs sunkvežimis. Per susidūrimą senolis smarkiai nukentėjo, o medikų jam laukti, kaip teigiama, reikėjo ilgiau nei 30 minučių.

Galimai avarija įvyko tuomet, kai nuo Jurbarko Kauno kryptimi važiavęs skirsnemuniškis iš pagrindinio kelio bandė pasukti į šalutinį.

Pasak vietinių, jis visada važiuodavo šiuo maršrutu. Kodėl pienovežio vairuotojas nespėjo sureaguoti į priešais važiavusio vyro manevrą, kol kas lieka neaišku, rašo jurbarkosviesa.lt. Didžiulį į įvykio vietą atskubėjusių nukentėjusiojo artimųjų pasipiktinimą sukėlė tai, kad medikų reikėjo laukti ilgiau, nei pusvalandį.
Tikslias avarijos aplinkybes nustatys policijos tyrėjai, kurie dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą. Kol buvo renkama medžiaga, įvykio vietoje pareigūnai ribojo eismą.

Per pietus kelias Kaunas–Jurbarkas buvo kuriam laikui uždarytas, tuo metu transportas buvo kreipiamas aplinkkeliu per pačią Skirsnemunės gyvenvietę.