Naktį Vilniuje nufilmuota avarija: jaunas vairuotojas negalėjo patikėti, kaip susimovė

15min.lt
Naktį Vilniuje nufilmuota avarija: jaunas vairuotojas negalėjo patikėti, kaip susimovė15min

Kiekvienas eismo įvykis – stresas jo dalyviams. Ypatingai tuomet, kai avarija padaroma, regis, be jokių priežasčių, tiesiog „lygioje vietoje“.

Iš sudaužyto „Renault“ automobilio paskubomis išlipęs vaikinas minutėlę tarsi nežinojo, nei kur bėgti, nei ką jam daryti. Tokia stresinė vairuotojo elgsena užfiksuota vaizdo įraše, įamžinusiame eismo įvykį sostinės pakraštyje esančioje Pavilnionių gatvėje.

Situacija kelyje, žiūrint iš šalies, visiškai nebuvo sudėtinga. Visgi filmuota medžiaga išėjo dramatiška: savojo „Renault“ nesuvaldęs jaunas vyras tiesiog taranavo ties sankryža paliktus automobilius. Nublokštas „Opel“ mikroautobusas dar nustūmė į šoną „Audi“.

“Stresuojančio vaikino blaškymasis gatvėje, regis, galėjo baigtis tragedija.”

Beje, blaškymasis gatvėje, laimė, nesibaigė tragedija – susidaro įspūdis, kad savo ir svetimas mašinas apdaužęs vaikinas iš streso net nematė atvažiuojančio kito automobilio (pastarojo vairuotojas apdairiai, rūpestingai pristabdė).

Suėmęs save į rankas vairuotojas paskambino pranešti, kas atsitiko. Vilniaus apskrities policijoje 15min sužinojo, kad penktadienį prieš vidurnaktį įvykį įformino pareigūnai, jau spėję surašyti vairuotojui protokolą už šį nelemtą kritinį Kelių eismo taisyklių pažeidimą.