Orai.lt: artėja karščio banga

15min.lt
Orai.lt: artėja karščio banga15min
Šeštadienį debesuotumas padidės, tačiau sodresnio lietaus nesulauksime. Nežymiai gali pakrapnoti tik kai kuriose šalies vietovėse.

Šeštadienį debesuotumas padidės, tačiau sodresnio lietaus nesulauksime. Nežymiai gali pakrapnoti tik kai kuriose šalies vietovėse. Įdienojus vidutinio stiprumo šiaurės vakarų, vakarų vėjas papūs iš pietvakarių. Debesys dažnai slėps saulę, tačiau oras po truputį šils. Antroje dienos pusėje aukščiausia temperatūra pakils iki 21-25 laipsnių šilumos.

Sekmadienį taip pat žymesnio lietaus nenumatoma. Iki vidurdienio 6-11 m/s greičiu pūtęs vakarų, pietvakarių vėjas antroje dienos pusėje kryps iš pietų. Naktį temperatūra jau neskubės labai žemėti. Auštant termometrai rodys 11-16, o arčiau Baltijos 17-18 laipsnių šilumos. Dieną į mūsų šalį brausis karštų orų banga. Oras daug kur suskubs kaisti iki 27-32 laipsnių karščio, tik pajūryje temperatūra nepakils aukščiau 24-26 laipsnių šilumos.

Pirmadienį lietus dar mažai tikėtinas, o karščio banga iš Lietuvos pradės nenoriai trauktis. Artėjant savaitės viduriui dažniau pasirodys ir lietaus debesys.