Naktinis reidas Vilniuje: siautėjo girti vairuotojai

15min.lt
Naktinis reidas Vilniuje: siautėjo girti vairuotojai15min
Naktį iš penktadienio į šeštadienį tradiciškai vyko reidas Vilniaus gatvėse. Šįkart pareigūnams įkliuvo ne vienas girtas vairuotojas. Vėlų penktadienio vakarą Vilniaus Žvėryno rajone neblaivaus ir vairuotojo pažymėjimo neturinčio jaunuolio vairuojamas automobilis „Toyota Avensis“ sunkiai sužalojo tris merginas. Avarijos kaltininkas mėgino pasprukti, bet rėžėsi į medį. Netrukus po šios avarijos sostinės Ukmergės gatvėje pareigūnams įkliuvo „VW Polo“ neblaivus vairuotojas.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį tradiciškai vyko reidas Vilniaus gatvėse. Šįkart pareigūnams įkliuvo ne vienas girtas vairuotojas.

Vėlų penktadienio vakarą Vilniaus Žvėryno rajone neblaivaus ir vairuotojo pažymėjimo neturinčio jaunuolio vairuojamas automobilis „Toyota Avensis“ sunkiai sužalojo tris merginas. Avarijos kaltininkas mėgino pasprukti, bet rėžėsi į medį.

Netrukus po šios avarijos sostinės Ukmergės gatvėje pareigūnams įkliuvo „VW Polo“ neblaivus vairuotojas. Jis į alkotesterį pripūtė 1,92 promilės. Vyras teisinosi važiavęs su draugu pavalgyti. Draugas esą bandęs atkalbėti jį sėsti prie vairo, tačiau nepavyko. Iš šio vairuotojo jau anksčiau penkeriems metams buvo atimtas vairuotojo pažymėjimas už tai, kad taip pat prie vairo sėdo girtas. Nepasimokiusio vyriškio laukia ikiteisminis tyrimas. Automobilis išvežtas į saugomą aikštelę, jis gali būti konfiskuotas.

Pareigūnai darbo turėjo iki paryčių. Maždaug 3 val. T.Narbuto ir Sėlių gatvių sankryžoje dar viena neblaivi mergina, vairavusi „Audi“ rėžėsi į pavežėjo „Toyota Prius“ automobilį. Merginai nustatytas 0,94 promilių girtumas.