Šiauliuose ir Marijampolėje automobiliai vartė stulpus ir kelio ženklus

15min.lt
Šiauliuose ir Marijampolėje automobiliai vartė stulpus ir kelio ženklus15min
Šiauliuose „Nissan“ trenkėsi į stulpą esantį ant vadinamosios žaliosios juostos, o Marijampolėje „VW Touran“ šonu išvertė kelio ženklą. Šiauliuose šeštadienio popietę „Nissan“ trenkėsi į stulpą esantį ant vadinamosios žaliosios juostos Dubijos ir Serbentų gatvių sankirtoje. Šioje vietoje yra sudėtinga pasukti į kairę dėl didelio eismo srauto ir specialių sekcijų neturinčio šviesoforo. Marijampolėje „VW Touran“ šonu išvertė kelio ženklą. Įvykio liudininkai tvirtina, kad šį automobilį galėjo taranuoti „Audi“ automobilis su „klevo lapu“.

Šiauliuose „Nissan“ trenkėsi į stulpą esantį ant vadinamosios žaliosios juostos, o Marijampolėje „VW Touran“ šonu išvertė kelio ženklą.

Šiauliuose šeštadienio popietę „Nissan“ trenkėsi į stulpą esantį ant vadinamosios žaliosios juostos Dubijos ir Serbentų gatvių sankirtoje. Šioje vietoje yra sudėtinga pasukti į kairę dėl didelio eismo srauto ir specialių sekcijų neturinčio šviesoforo.

Marijampolėje „VW Touran“ šonu išvertė kelio ženklą. Įvykio liudininkai tvirtina, kad šį automobilį galėjo taranuoti „Audi“ automobilis su „klevo lapu“. Kiti vietiniai vairuotojai mano, kad tam galėjo turėti įtakos netinkama kelio danga.

Įvykių aplinkybes pareigūnai aiškinasi.