Po pilietiškų žmonių pranešimo Šiaulių pareigūnai sustabdė įtartiną vairuotoją dar neįvažiavusį į miestą

15min.lt
Po pilietiškų žmonių pranešimo Šiaulių pareigūnai sustabdė įtartiną vairuotoją dar neįvažiavusį į miestą15min
Link Šiaulių važiavusi pora pastebėjo įtartinai vingiuojantį automobilį. Susigretino ir pamatė, kad vairuotojas iš pažiūros atrodo apdujęs. Pranešė policijai, kuri įtartiną vairuotoją sustabdė prie miesto. Šiauliečių pora, važiuodama užmiestyje, ties Aukštelkės gyvenviete, apie 13 val. pastebėjo keistai eismo juostose judantį automobilį.

Link Šiaulių važiavusi pora pastebėjo įtartinai vingiuojantį automobilį. Susigretino ir pamatė, kad vairuotojas iš pažiūros atrodo apdujęs. Pranešė policijai, kuri įtartiną vairuotoją sustabdė prie miesto.

Šiauliečių pora, važiuodama užmiestyje, ties Aukštelkės gyvenviete, apie 13 val. pastebėjo keistai eismo juostose judantį automobilį.

„Susigretinę pastebėjome kad vairuotojas apdujęs, informavome 112 ir važiavome iš paskos, stebėdami situaciją bei stengėmės informuoti automobilio signalu aplinkinius eismo dalyvius bei patį vairuotoją“, – pasakoja įvykio liudininkai.

Vairuotojas nesiliovė keistai mėtytis, todėl, didžiausia baimė buvo, kad įtartinai judantis automobilis neįvažiuotų į miestą.

Laimei, vos, privažiavus Šiaulių miesto ženklą, įtartiną automobilį pasitiko ir sustabdė policijos patrulių ekipažas.