Klaipėdoje girtas užsienietis su „City Bee“ automobiliu vartė kelio ženklus

15min.lt
Klaipėdoje girtas užsienietis su „City Bee“ automobiliu vartė kelio ženklusFacebook
Socialio tinklo grupėje „Reidas TV“ pranešama, kad Klaipėdoje naktį jaunas ir girtas Sakartvelo pilietis, vairuojantis „City Bee“ automobilį, vartė kelio ženklus. Šeštadienio naktį, apie 2.30 val., jaunas Sakartvelo pilietis Klaipėdoje vairavo „City Bee“ automobilį ir nulėkė nuo važiuojamosios Dariaus ir Girėno gatvėje. Jis išvartė kelio ženklus ir nusileido į Herkaus Manto gatvę, kur tuo metu vyko policijos reidas. Čia vairuotojui buvo patikrintas girtumas. Alkotesteriu nustatytas 0.87 prom. girtumas.

Socialio tinklo grupėje „Reidas TV“ pranešama, kad Klaipėdoje naktį jaunas ir girtas Sakartvelo pilietis, vairuojantis „City Bee“ automobilį, vartė kelio ženklus. Šeštadienio naktį, apie 2.30 val., jaunas Sakartvelo pilietis Klaipėdoje vairavo „City Bee“ automobilį ir nulėkė nuo važiuojamosios Dariaus ir Girėno gatvėje.

Jis išvartė kelio ženklus ir nusileido į Herkaus Manto gatvę, kur tuo metu vyko policijos reidas. Čia vairuotojui buvo patikrintas girtumas. Alkotesteriu nustatytas 0.87 prom. girtumas.