Vilniaus rajone per pusvalandį dvi avarijos pareikalavo trijų gyvybių

15min.lt
Vilniaus rajone per pusvalandį dvi avarijos pareikalavo trijų gyvybių15min
Šeštadienio vakarą per nepilną pusvalandį Vilniuje įvyko dvi žūtimis pasibaigusios avarijos. Viename automobilyje žuvo vairuotojas, o kitame – ir vairuotojas, ir keleivis. Eismo įvykius tiriantys pareigūnai informavo, kad apie 20 valandą netoli Rakonių, kelyje Rudamina-Turgeliai, „Audi A3“ nuvažiavo nuo kelio. Automobilį vairavęs 26-erių metais vyras mirė pakeliui į ligoninę. Automobilis galėjo važiuoti dideliu greičiu, nes kelis kartus vertėsi. Vyksta ikiteisminis tyrimas.

Šeštadienio vakarą per nepilną pusvalandį Vilniuje įvyko dvi žūtimis pasibaigusios avarijos. Viename automobilyje žuvo vairuotojas, o kitame – ir vairuotojas, ir keleivis.

Eismo įvykius tiriantys pareigūnai informavo, kad apie 20 valandą netoli Rakonių, kelyje Rudamina-Turgeliai, „Audi A3“ nuvažiavo nuo kelio.

Automobilį vairavęs 26-erių metais vyras mirė pakeliui į ligoninę. Automobilis galėjo važiuoti dideliu greičiu, nes kelis kartus vertėsi. Vyksta ikiteisminis tyrimas.

Vos po 20 minučių kitoje Vilniaus pusėje, kelyje iš Nemenčinės į Buivydžius, į pakelės medžius trenkėsi „VW Golf“.

Vėliau paaiškėjo, kad automobilį vairavęs trisdešimtmetis ir devyniolikmetis vyrai buvo ką tik patekę į eismo įvykį, iš kurio pasišalino. Įtariama, kad po ankstesnės avarijos automobilis galėjo tapti nebetinkamu saugiai važiuoti, todėl ir nulėkė nuo kelio.

Keleivis žuvo vietoje, o vairuotoją medikai dar bandė gaivinti. Netrukus ir jis nuo patirtų sužalojimų mirė.