Policija skelbia apie kruvinąjį savaitgalį Lietuvos keliuose: žuvo 5 žmonės

15min.lt
Policija skelbia apie kruvinąjį savaitgalį Lietuvos keliuose: žuvo 5 žmonėsLKPT
Pirminiais duomenimis, rugsėjo 28–30 dienomis, (penktadienį–sekmadienį), mūsų šalies keliuose eismo įvykiuose žuvo 5 žmonės, pėsčiųjų perėjoje partrenktas 70-metis pėsčiasis, 29 ir 26 metų automobilių vairuotojai, ir du jauni, 20-ties ir 19-kos metų automobilių keleiviai. Kaip praneša Lietuvos kelių policijos tarnyba, per tris paras eismo įvykiuose buvo sužeisti 43 žmonės, tarp sužeistųjų – 11 nepilnamečių. Neblaivūs vairuotojai sukėlė 3 eismo įvykius, šiuose įvykiuose buvo sužeisti 6 žmonės.

Pirminiais duomenimis, rugsėjo 28–30 dienomis, (penktadienį–sekmadienį), mūsų šalies keliuose eismo įvykiuose žuvo 5 žmonės, pėsčiųjų perėjoje partrenktas 70-metis pėsčiasis, 29 ir 26 metų automobilių vairuotojai, ir du jauni, 20-ties ir 19-kos metų automobilių keleiviai.

Kaip praneša Lietuvos kelių policijos tarnyba, per tris paras eismo įvykiuose buvo sužeisti 43 žmonės, tarp sužeistųjų – 11 nepilnamečių. Neblaivūs vairuotojai sukėlė 3 eismo įvykius, šiuose įvykiuose buvo sužeisti 6 žmonės.

Šeštadienį, rugsėjo 29 d. apie 18.50 val., Panevėžyje, Nemuno g., 30-metis vyras, vairuodamas automobilį „VW Passat“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, artėdamas prie pėsčiųjų perėjos nesugebėjo automobilio sustabdyti ir partrenkė per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją ėjusį 70-metį vyrą.

Į staigiai stabdantį automobilį „VW Passat“ atsitrenkė iš galo važiavęs automobilis „Lancia Lybra“, kurį vairavo 59 m. vyras. Partrenktas pėsčiasis buvo nublokštas ant važiuojamosios dalies ir patyrė sunkią galvos traumą. Senjoras buvo skubiai pristatytas į ligoninę, tačiau jo gyvybės išsaugoti nepavyko, rugsėjo 30 d. 2.50 val. pėsčiasis nuo gautų sužalojimų ligoninėje mirė.

Šeštadienį, rugsėjo 29 d. apie 20 val. Vilniaus rajone, Marijampolio sen., kelyje Rudamina-Turgeliai, Rakonių k. ribose, teisės vairuoti neturintis 26 m. vyras galimai užmigo prie vairo ir nesuvaldė vairuojamo automobilio „Audi A3“, kuris nuvažiavo nuo kelio ir kelis kartus vertėsi. Įvykio metu sunkiai sužeistas jaunas vairuotojas pakeliui į ligoninę mirė.

Beveik tuo pačiu metu, apie 20.20 val., taip pat Vilniaus rajone, Nemenčinės sen., kelyje Nemenčinė-Buivydžiai, Naujasėdžio vs., 29 m. vyras, neturintis teisės vairuoti, nesuvaldė vairuojamo automobilio „VW Golf“, kuris nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medžius.

Per eismo įvykį žuvo, pirminiais duomenimis saugos diržo neužsisegęs vairuotojas, taip pat žuvo ir kartu važiavęs 19-metis keleivis.

Sekmadienį, rugsėjo 30 d., apie 16.55 val., Klaipėdoje, automagistralėje Vilnius–Kaunas–Klaipėda ant viaduko, į galimai dėl gedimo pirmoje eismo juostoje sustojusį automobilį „Audi A6“, vairuojamą 20-mečio vaikino, atsitrenkė ta pačia kryptimi iš paskos važiavęs automobilis „VW Multivan“, kurį vairavo ir nesugebėjo suvaldyti ir sustabdyti ir 39 m. Latvijos Respublikos pilietis.

Susidūrimo metu žuvo 20-metis keleivis, pirminiais duomenimis, automobilyje „Audi“ važiavęs ant galinės sėdynės neužsisegęs saugos diržo. Daugybinius sužalojimus patyrė ir į ligoninę paguldytas jaunas, vos 1 metų vairavimo stažą turintis automobilio „Audi A6“ vairuotojas, taip pat ligoninėje gydomas dar vienas kartu važiavęs keleivis, 20-metis vaikinas. Taip pat sužeisti 4 automobilyje „VW Multivan“ važiavę keleiviai, 42 m. moteris ir trys nepilnamečiai, 16-metė paauglė bei 12-kos ir 2-jų metų berniukai.