Menka avarija Šiaulių svarbiausių gatvių sankirtoje paralyžiavo miestą

15min.lt
Menka avarija Šiaulių svarbiausių gatvių sankirtoje paralyžiavo miestą15min
Jei eismas būtų kraujotaka, tai šį nedidelį eismo įvykį medikai pavadintų mikroinfarktu. Dėl autobuso ir lengvojo automobilio nedidelio kontakto sankryžoje eismas sustingo į visas keturias puses. Apie 8 val. 30 min. Šiaulių Tilžės gatvės ir Aušros alėjos sankirtoje besisukdamas į dešinę autobusas galu trinktelėjo gretimoje eismo juostoje stovėjusi lengvąjį automobilį. Autobusas jau buvo gerokai išlindęs į Tilžės gatvę, o galas liko Aušros alėjoje, įsirėžęs į automobilį. Tokioje pozicijoje sankryža tapo sunkiai pralaidi.

Jei eismas būtų kraujotaka, tai šį nedidelį eismo įvykį medikai pavadintų mikroinfarktu. Dėl autobuso ir lengvojo automobilio nedidelio kontakto sankryžoje eismas sustingo į visas keturias puses.

Apie 8 val. 30 min. Šiaulių Tilžės gatvės ir Aušros alėjos sankirtoje besisukdamas į dešinę autobusas galu trinktelėjo gretimoje eismo juostoje stovėjusi lengvąjį automobilį.

Autobusas jau buvo gerokai išlindęs į Tilžės gatvę, o galas liko Aušros alėjoje, įsirėžęs į automobilį. Tokioje pozicijoje sankryža tapo sunkiai pralaidi.

Šiauliečiai, patekę į šią situaciją dalijosi nuotraukomis, kuriose užfiksuotos spūstys prie Žemaitės ir Ežero gatvių – už kilometro nuo įvykio vietos.

Tokia avarija šioje vietoje yra užprogramuota – Aušros alėja yra siaura – antra juosta, kai šalia stovi autobusas, tampa tik teorine. Šalia vyksta aikštės remontai, atnaujinta ir ką tik atidaryta Tilžės gatvės atkarpa, tačiau šioje vietoje situacija nepasikeitė.