Šventės metu raitosios policijos pareigūnai taps „beveidžiais“

15min.lt
Šventės metu raitosios policijos pareigūnai taps „beveidžiais“15min
Per šeštadienį vyksiančią policijos ir visuomenės šventę raitosios policijos pareigūnai, profesinių sąjungų nariai, pasirodymo metu užsidengs veidus kaukėmis. Pareigūnai teigia, kad jie tarnyboje – kaip beveidės asmenybės, kurių negirdi nei tiesioginiai vadovai, nei Policijos departamentas. Akcijos organizatoriai – Lietuvos Respublikos ir Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos, Lietuvos policijos profesinė sąjunga – teigia, kad, priimant sprendimą reorganizuoti būrį, nebuvo atsižvelgta į pareigūnų ar profsąjungų nuomonę.

Per šeštadienį vyksiančią policijos ir visuomenės šventę raitosios policijos pareigūnai, profesinių sąjungų nariai, pasirodymo metu užsidengs veidus kaukėmis. Pareigūnai teigia, kad jie tarnyboje – kaip beveidės asmenybės, kurių negirdi nei tiesioginiai vadovai, nei Policijos departamentas.

Akcijos organizatoriai – Lietuvos Respublikos ir Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos, Lietuvos policijos profesinė sąjunga – teigia, kad, priimant sprendimą reorganizuoti būrį, nebuvo atsižvelgta į pareigūnų ar profsąjungų nuomonę, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

Pareigūnai abejoja skuboto raitosios policijos perkėlimo pagrįstumu ir siekia užkirsti kelią Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato patrulių rinktinės raitojo būrio reorganizacijai.