Prie Kauno susidūrę lenko ir latvio vilkikai buvo sustabdę „Via Baltica“ eismą

15min.lt
Prie Kauno susidūrę lenko ir latvio vilkikai buvo sustabdę „Via Baltica“ eismąFacebook
Pirmadienio rytą sutriko eismas kelyje „Via Baltica“ ties Kaunu. Čia susidūrę vilkikai užblokavo eismo juostas. Likviduoti eismo nelaimės padarinius užtruko apie 4 valandas. Avarija įvyko pirmadienio rytą, piko metu, maždaug kilometras iki Akademijos miestelio. Jos metu susidūrė Kauno kryptimi nuo Marijampolės važiavę vilkikai. Policijoje pranešimas apie avariją gautas 7 valandą 41 minutė. Į vietą buvo išsiųsti pareigūnai eismo saugumui užtikrinti.

Pirmadienio rytą sutriko eismas kelyje „Via Baltica“ ties Kaunu. Čia susidūrę vilkikai užblokavo eismo juostas. Likviduoti eismo nelaimės padarinius užtruko apie 4 valandas.

Avarija įvyko pirmadienio rytą, piko metu, maždaug kilometras iki Akademijos miestelio. Jos metu susidūrė Kauno kryptimi nuo Marijampolės važiavę vilkikai.

Policijoje pranešimas apie avariją gautas 7 valandą 41 minutė. Į vietą buvo išsiųsti pareigūnai eismo saugumui užtikrinti.

Paaiškėjo, kad susidūrė 51 metų amžiaus Latvijos piliečio vairuotas vilkikas „Volvo“ ir 31 metų amžiaus lenko vairuojamas DAF.

Avarijos metu žmonės nenukentėjo. Abu vairuotojai blaivūs.

Po susidūrimo ant kelio pabiro dalis vežto krovinio. Į vietą išsiųsti ugniagesiai gelbėtojai, jie padeda sutvarkyti avarijos padarinius ir surinkti išsiliejusius skysčius.

Dėl šios avarijos kelyje susidarė kelių kilometrų spūstis.

Vėliau gautas pranešimas, kad toje pačioje vietoje, susidūrusius sunkvežimius, kliudė dar viena sunkiasvorė transporto priemonė.

Policijos pareigūnai ragina rinktis kitus kelius, nes kol dirba specialiosios tarnybos kelias nepravažiuojamas.

Kauno apskrities policija prieš vidurdienį pranešė, kad A5 kelio atkarpa, kurioje buvo įvykusi avarija, jau atidaryta. Kliūtys nuo kelio pašalintos, eismas vyksta sklandžiai.