Mažas automobilis – didelės problemos: „Mini Cooper SD“ buvo vogtas Vokietijoje

15min.lt
Mažas automobilis – didelės problemos: „Mini Cooper SD“ buvo vogtas VokietijojeVSAT
Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė automobilį „Mini Cooper SD“, kuris, turimais duomenimis, rugpjūčio pabaigoje buvo pavogtas Vokietijoje. Kalvarijos užkardos pasieniečiai neleido įvežti Vokietijoje vogto „Mini Cooper“. Antradienio ryte Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, kelyje Suvalkai–Marijampolė, patikrinti sustabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį automobilvežį „Scania“ su priekaba.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė automobilį „Mini Cooper SD“, kuris, turimais duomenimis, rugpjūčio pabaigoje buvo pavogtas Vokietijoje.

Kalvarijos užkardos pasieniečiai neleido įvežti Vokietijoje vogto „Mini Cooper“.

Antradienio ryte Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, kelyje Suvalkai–Marijampolė, patikrinti sustabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį automobilvežį „Scania“ su priekaba.

Sunkiasvorė transporto priemonė ir priekaba ženklintos lietuviškais registracijos numeriais.

Automobilvežį, kuriuo iš Vakarų Europos buvo gabenamos keturios naudotos mašinos, vairavo 46-erių Kaišiadorių rajono gyventojas. Jis yra samdomas automobilių gabenimu užsiimančios Ukmergės įmonės vairuotojas.

Pasieniečiams tikrinant gabentų automobilių dokumentus paaiškėjo, kad 2012 metais pagamintas „Mini Cooper SD“ kaip, įtariama, pavogtas ir ieškomas Vokietijos teisėsaugininkų. Jie šios transporto priemonės paiešką paskelbė rugpjūčio mėnesio pradžioje.

VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Mašina buvo nukelta nuo automobilvežio ir saugoma Kalvarijos pasienio užkardoje, rašoma trečiadienį VSAT paviešintame pranešime.

Vairuotoją pasieniečiai apklausė ir leido jam tęsti kelionę bei gabenti likusius automobilius su tvarkingais dokumentais.