Medininkuose ir Saviečiuose apšvarinti sunkvežimiai: degtinę suskaičiavo, televizorių – ne

15min.lt
Medininkuose ir Saviečiuose apšvarinti sunkvežimiai: degtinę suskaičiavo, televizorių – neVSAT
Vilniaus ir Kėdainių rajonuose – stambios vagystės, kurių metu iš krovinių automobilių pagrobto turto vertė dar skaičiuojama. Dingo 1 152 buteliai degtinės ir daug televizorių. Spalio 2 d. apie 2 val. Vilniaus r., Medininkuose, Pasieniečių g., pastebėta, kad iš įmonės krovininio automobilio „Renault Magnum“ priekabos, pažeidus plombas, pavogta 64 dėžės degtinės „Nemiroff“. Viso pavogta 1 152 buteliai degtinės. Nuostolis nustatinėjamas, trečiadienį praneša Vilniaus apskrities VPK.

Vilniaus ir Kėdainių rajonuose – stambios vagystės, kurių metu iš krovinių automobilių pagrobto turto vertė dar skaičiuojama. Dingo 1 152 buteliai degtinės ir daug televizorių.

Spalio 2 d. apie 2 val. Vilniaus r., Medininkuose, Pasieniečių g., pastebėta, kad iš įmonės krovininio automobilio „Renault Magnum“ priekabos, pažeidus plombas, pavogta 64 dėžės degtinės „Nemiroff“.

Viso pavogta 1 152 buteliai degtinės. Nuostolis nustatinėjamas, trečiadienį praneša Vilniaus apskrities VPK.

Spalio 2 d. apie 6.00 val. Kėdainių r., Saviečių k., pastebėta, jog iš vilkiko priekabos dingo televizoriai LG. Konkretus pavogtų televizorių skaičius kartu su patirta žala tikslinamas, informuoja Kauno apskrities VPK.