Vėl lietus ir stiprus vėjas

Orai.lt
Vėl lietus ir stiprus vėjas15min
Trečiadienį orai sugrąžins gūdų rudenį su lietumi ir smarkiais vėjais. Kai kur gali griaudėti perkūnija, vietomis ne tik lis, bet ir kris ledo kruopos. Antroje dienos pusėje iš vakarų, šiaurės vakarų sukančio vėjo gūsiai dar labiau sustiprės, pajūryje įsišėls labai smarki audra, siekianti iki 25-28 m/s. Darganotą dieną oras tešils iki 8-12 laipsnių šilumos. Ketvirtadienį pertraukos tarp lietaus didės. Pirmoje nakties pusėje toliau pūs žvarbus ir stiprokas šiaurės vakarų vėjas, vėliau pavojingi 15-18 m/s gūsiai prognozuojami tik vietomis.

Trečiadienį orai sugrąžins gūdų rudenį su lietumi ir smarkiais vėjais. Kai kur gali griaudėti perkūnija, vietomis ne tik lis, bet ir kris ledo kruopos. Antroje dienos pusėje iš vakarų, šiaurės vakarų sukančio vėjo gūsiai dar labiau sustiprės, pajūryje įsišėls labai smarki audra, siekianti iki 25-28 m/s. Darganotą dieną oras tešils iki 8-12 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienį pertraukos tarp lietaus didės. Pirmoje nakties pusėje toliau pūs žvarbus ir stiprokas šiaurės vakarų vėjas, vėliau pavojingi 15-18 m/s gūsiai prognozuojami tik vietomis. Temperatūra naktį bus 2-7, pajūryje 8-10, dieną 8-13 laipsnių šilumos.

Penktadienis taip pat nebus jaukus, po ramesnės vietomis su šalnomis nakties, rytą ir dieną praslinks lietūs su stipresniais vėjais. Temperatūra kils jau aukščiau.

Savaitgalį lietaus bus mažai. Dienomis džiugins malonesnė – 14-18 laipsnių šiluma.