Bandymas nuslėpti avariją Panevėžio rajono gyventojui kainuos tūkstančius

Tomas Markelevičius, 15min.lt
Bandymas nuslėpti avariją Panevėžio rajono gyventojui kainuos tūkstančius15min
Pirmadienio popietę Panevėžio policijos pareigūnai skubėjo į Margučių kaimą. Pranešta apie avariją, kuri įvyko dar šeštadienį. Policijai paskambinęs asmuo pranešė, kad Margučių kaimo gyventojas dar šeštadienį rėžėsi į tilto turėklus. Per avariją turėklai buvo visiškai suniokoti, apgadintas automobilis SAAB. Tačiau avariją sukėlęs bei svetimą turtą apgadinęs vairuotojas nusprendė įvykį nutylėti ir policijos nekviesti. Į pagalbą pasitelkęs sunkiąją techniką jis nutempė SAAB ir pastatė automobilį pamiškėje.

Pirmadienio popietę Panevėžio policijos pareigūnai skubėjo į Margučių kaimą. Pranešta apie avariją, kuri įvyko dar šeštadienį.

Policijai paskambinęs asmuo pranešė, kad Margučių kaimo gyventojas dar šeštadienį rėžėsi į tilto turėklus. Per avariją turėklai buvo visiškai suniokoti, apgadintas automobilis SAAB.

Tačiau avariją sukėlęs bei svetimą turtą apgadinęs vairuotojas nusprendė įvykį nutylėti ir policijos nekviesti. Į pagalbą pasitelkęs sunkiąją techniką jis nutempė SAAB ir pastatė automobilį pamiškėje.

Vengti akistatos su policija vyras nusprendė todėl, kad niekada neturėjo teisės vairuoti. Taip pat neatmetama, kad tuo metu vairuotojas galėjo būti išgėręs.

Apie avariją pirmadienį sužinoję policijos pareigūnai nuvyko į Margučių kaimą ir apsilankė pas avarija įtariamą asmenį. Jis prisipažino vairavęs ir atsitrenkęs į turėklus.

Pirmadienį vairuotojui buvo nustatytas 1,13 promilės girtumas. Nors tai nereiškia, kad jis avariją sukėlė išgėręs, tačiau įstatymai numato, jog draudžiama alkoholį vartoti po eismo įvykio iki tol, kol bus išaiškintos jo aplinkybės.

Kadangi įvykio aplinkybes atskleisti prireikė dviejų dienų, o vairuotojas pirmadienį aptiktas girtas, jam už tai ir surašytas protokolas.

Maža to, pažeidėjui teks atsakyti už pasišalinimą iš avarijos vietos bei vairavimą neturint teisės vairuoti, tad bauda gali siekti kelis tūkstančius.

Apdaužytas SAAB buvo išvežtas į policijos sulaikytų automobilių saugojimo aikštelę. Transporto priemonė gali būti konfiskuota.