Lietuvos keliuose nukentėjo 11 žmonių: 1 mažametė pėsčioji atsidūrė reanimacijoje

15min.lt
Lietuvos keliuose nukentėjo 11 žmonių: 1 mažametė pėsčioji atsidūrė reanimacijojeLKPT
Pirminiais duomenimis, spalio 1 d. mūsų šalies keliuose įvyko 10 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 11 žmonių. Tarp sužeistųjų – penki pėstieji, partrenkti du nepilnamečiai. Per parą įvyko 65 eismo įvykiai, kuriuose žmonės sužeisti nebuvo, 3 eismo įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai. Kaip praneša Lietuvos kelių policijos tarnyba, 8.27 val. Vilniuje, Kęstučio g. ir Pušų g. sankryžoje, automobilis „Renault Safrane“, sukdamas į dešinę į Pušų g., susidūrė su ta pačia kryptimi tiesiai Kęstučio g. dviračių taku važiavusiu dviračiu.

Pirminiais duomenimis, spalio 1 d. mūsų šalies keliuose įvyko 10 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 11 žmonių. Tarp sužeistųjų – penki pėstieji, partrenkti du nepilnamečiai. Per parą įvyko 65 eismo įvykiai, kuriuose žmonės sužeisti nebuvo, 3 eismo įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai.

Kaip praneša Lietuvos kelių policijos tarnyba, 8.27 val. Vilniuje, Kęstučio g. ir Pušų g. sankryžoje, automobilis „Renault Safrane“, vairuojamas 36 m. moters, sukdamas į dešinę į Pušų g., susidūrė su ta pačia kryptimi tiesiai Kęstučio g. dviračių taku važiavusiu dviračiu, kurį vairavo 46 m. vyras. Eismo įvykio dalyviai užpildė eismo įvykio deklaraciją, tačiau vėliau dviratininkas dėl šonkaulių lūžimo kreipėsi į medikus.

10.00 val., Pagėgių m. Vilniaus gatvėje, 60-metė automobilio „Toyota RAV4“ vairuotoja, atbuline eiga išvažiuodama iš namo kiemo, neįsitikino, kad tai yra saugu, nepastebėjo ir partrenkė 72 m. pėsčiąjį, kuris dėl kaulų lūžimo pristatytas į ligoninę.

Vidurdienį, 12.05 val. Kaune, K.Petrausko gatvėje, važiuojant nuo Radvilėnų pl. link Aukštaičių g. 54 m. vyro vairuojamu automobiliu „Nissan Primera“ nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje buvo partrenkta iš kairės pusės ėjusi 20-metė pėsčioji. Mergina dėl daugybinių sužalojimų paguldyta į ligoninę.

14.26 val. Vilniuje, Karklėnu g. ties Parko g. automobilis „VW Passat“, vairuojamas 27 m. vyro, partrenkė į važiuojamąją kelio dalį iš už sustojusių automobilių į važiuojamąją kelio dalį įbėgusią 9 metų pėsčiąją. Dėl daugybinių sužalojimų sužeistoji mergaitė gydoma ligoninės reanimacijos skyriuje.

Vilniaus apskrities policija informuoja, kad 15 val. 15 min. Vilniuje, Paberžės g., nenustatytas automobilis, vairuojamas nenustatyto asmens, nereguliuojamojoje pėsčiųjų perėjoje partrenkė pėsčiąją (gimusią 2009 m.), kuri, nustačius dešinio kelio sumušimą, gydosi ambulatoriškai.