Panevėžio policija tirs motociklo ir „Audi“ susidūrimą Nemuno gatvėje

Tomas Markelevičius, 15min.lt
Panevėžio policija tirs motociklo ir „Audi“ susidūrimą Nemuno gatvėje15min
Ketvirtadienio vakarą Panevėžyje susidūrė automobilis ir motociklas. Incidento metu sužalotas motociklą vairavęs vyras. Incidentas įvyko greta Nemuno ir Parko gatvių sankryžos. Pirminiais duomenimis, „Audi“ ir motociklas susidūrė tuomet, kai motociklo vairuotojas į gatvę bandė išvažiuoti iš greta esančios „Circle K“ degalinės. Į gatvę iš šalia kelio esančios teritorijos išvažiavęs motociklininkas buvo kliudytas „Audi“ vairuotojo.

Ketvirtadienio vakarą Panevėžyje susidūrė automobilis ir motociklas. Incidento metu sužalotas motociklą vairavęs vyras.

Incidentas įvyko greta Nemuno ir Parko gatvių sankryžos. Pirminiais duomenimis, „Audi“ ir motociklas susidūrė tuomet, kai motociklo vairuotojas į gatvę bandė išvažiuoti iš greta esančios „Circle K“ degalinės.

Į gatvę iš šalia kelio esančios teritorijos išvažiavęs motociklininkas buvo kliudytas „Audi“ vairuotojo.

Motociklas virto ant žemės. Incidento metu susižalojo motociklu važiavęs vyras. Jis išvežtas į ligoninę, tačiau motociklininko gyvybei pavojaus nėra. Parblokštas eismo dalyvis išliko sąmoningas ir rimtesnių sužeidimų išvengė.

Abiejų transporto priemonių vairuotojai buvo blaivūs. Incidento aplinkybes tiria Kelių policijos tarnybos pareigūnai. Po tyrimo paaiškės, kuris eismo įvykio dalyvis kaltas dėl susidūrimo.