Vilniuje į apsemtą rūsį įkritusiam darbininkui betono plokštė prispaudė kojas

15min.lt
Vilniuje į apsemtą rūsį įkritusiam darbininkui betono plokštė prispaudė kojas15min
Sostinėje – dramatiška Vilniaus šilumos tinklų (VŠT) darbuotojo gelbėjimo operacija. Įmonės teritoriją tvarkęs 56 metų vyriškis nugarmėjo į apsemtą rūsį ir liko ten įkalintas, nes jo kojas užspaudė kartu kritusi betono plokštė. Pranešimas apie šį nelaimingą nutikimą buvo gautas ketvirtadienį 11.19 val. Į Vilniaus pakraštyje, gamyklos g. 10, esančią teritoriją išsiųstos visos specialiosios tarnybos. Gelbėtojams pranešta, kad į duobę yra įkritęs pusamžis vyriškis.

Sostinėje – dramatiška Vilniaus šilumos tinklų (VŠT) darbuotojo gelbėjimo operacija. Įmonės teritoriją tvarkęs 56 metų vyriškis nugarmėjo į apsemtą rūsį ir liko ten įkalintas, nes jo kojas užspaudė kartu kritusi betono plokštė.

Pranešimas apie šį nelaimingą nutikimą buvo gautas ketvirtadienį 11.19 val.

Į Vilniaus pakraštyje, gamyklos g. 10, esančią teritoriją išsiųstos visos specialiosios tarnybos.

Gelbėtojams pranešta, kad į duobę yra įkritęs pusamžis vyriškis.

Paaiškėjo, kad vyras (gim. 1962 m.) tvarkė teritoriją Naujininkų seniūnijoje, priklausančią Vilniaus šilumos tinklų įmonei.

Vilnietis rinko šiukšles, grėbė lapus.

Staiga jis kartu su betonine plokšte įkrito į vandens apsemtas rūsio patalpas.

Plokštė užspaudė jam kojas.

Kaip 15min sužinojo Vilniaus apskrities policijos Komunikacijos poskyryje, atvykę gelbėtojai nukėlė betoninę plokštę nuo VŠT darbininko kojų, žmogų iškėlė ir sąmoningą perdavė greitosios pagalbos medikams. Nukentėjusysis išvežtas į Lazdynų ligoninę.

Vyriškis buvo ne tik sužalotomis galūnėmis, bet ir labai sušalęs, nes ilgą laiką prabuvo vėsiame vandenyje.