Vilniaus studentų miestelyje – nusiaubti automobiliai: vandalai prie langų klijuoja petardas?

15min.lt
Vilniaus studentų miestelyje – nusiaubti automobiliai: vandalai prie langų klijuoja petardas?15min
Sostinės Saulėtekio alėjoje gyvenantys studentai sunerimę dėl, kelių iš jų teigimu, sistemingai ir visuotinai pavojingu būdu niokojamo turto. Tačiau policija teigia sulaukusi tik vieno aptakaus pranešimo ir išsamių duomenų apie galimus neramumus Vilniaus studentų miestelyje, vadinamojoje Kamčiatkoje, nėra surinkusi. 15min redakcija sulaukė tokio turinio pranešimo iš vieno vietos gyventojo. Jau trečią savaitę, vos ne kiekvieną dieną, mašinos yra siaubiamos tokiu pačiu principu, tačiau policija vis dar nesugeba rasti kaltų ir net nepradėjo tyrimo!

Sostinės Saulėtekio alėjoje gyvenantys studentai sunerimę dėl, kelių iš jų teigimu, sistemingai ir visuotinai pavojingu būdu niokojamo turto. Tačiau policija teigia sulaukusi tik vieno aptakaus pranešimo ir išsamių duomenų apie galimus neramumus Vilniaus studentų miestelyje, vadinamojoje Kamčiatkoje, nėra surinkusi.

15min redakcija sulaukė tokio turinio pranešimo iš vieno vietos gyventojo: „Jau trečią savaitę, vos ne kiekvieną dieną, mašinos yra siaubiamos tokiu pačiu principu, tačiau policija vis dar nesugeba rasti kaltų ir net nepradėjo tyrimo! Kiekvieną vakarą, maždaug 10–12 nakties, bendrabučio automobilių aikštelėje, kažkokie vandalai priklijuoja petardą prie automobilio stiklo ir susprogdina. Rezultatas – sprogęs arba suskilęs langas.

Buvo kreiptasi į administraciją, tačiau jokios pagalbos nebuvo sulaukta. Įdomu kada kas nors atkreips dėmesį? Kai užsidegs mašina ar kai vandalai pereis prie žmonių žalojimo?“

15min dėl šios situacijos kreipėsi į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, kurio atstovai, patikrinę duomenis nuo rugsėjo 1 d., aptiko vienintelį tokio pobūdžio pranešimą.

Rugsėjo 25 d. apie 10.40 val. pareigūnams buvo paskambinta pasakyti, kad tarp Saulėtekio 25 ir 49 namų, visą savaitę nakties metu (tarp pirmos ir trečios valandų) daužomi automobilių langai. Pačios pranešėjos transporto priemonė neapgadinta, ji teigė susisiekusi su policija iš pilietinės pareigos, kad policininkai žinotų situaciją.

Anot policijos, padėtis Saulėtekio alėjoje yra tiriama.