Girtas telšiškis partrenkė senolę ir paliko ją likimo valiai, bet pats viską nufilmavo

15min.lt
Girtas telšiškis partrenkė senolę ir paliko ją likimo valiai, bet pats viską nufilmavoGamintojo
Telšių apylinkės prokuratūros prokuroras Žilvinas Generauskas baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimu ir palikimu be pagalbos, kada gresia pavojus žmogaus gyvybei kaltinamas 54 metų telšiškis. Kaip praneša prokuratūra, ikiteisminio tyrimo, kurį atliko Telšių apskrities Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, metu nustatyta, kad praėjusių metų gruodį kaltinamasis neblaivus Telšiuose vairavo automobilį ir partrenkė perėjoje ėjusią garbaus amžiaus moterį.

Telšių apylinkės prokuratūros prokuroras Žilvinas Generauskas baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimu ir palikimu be pagalbos, kada gresia pavojus žmogaus gyvybei kaltinamas 54 metų telšiškis.

Kaip praneša prokuratūra, ikiteisminio tyrimo, kurį atliko Telšių apskrities Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, metu nustatyta, kad praėjusių metų gruodį kaltinamasis neblaivus Telšiuose vairavo automobilį ir partrenkė perėjoje ėjusią garbaus amžiaus moterį.

Tyrimo duomenimis, įvykio dieną telšiškis prie Germanto ežero su draugu vartojo alkoholį , o vėliau nusprendė sėsti prie automobilio vairo.

Apklausiamas ikiteisminio tyrimo metu neblaivus vyras savo kelionės gerai neprisiminė, tačiau panašu, kad po išgertuvių vyras norėjo grįžti namo.

Link namų važiuodamas Beržų gatve vyras nepastebėjo per pėsčiųjų perėją einančios moters ir ją kliudė automobiliu. Kaltinamasis automobilį pastatė kiek toliau nuo perėjos ir iš įvykio vietos pasišalino.

Jis nepadėjo sunkiai sužeistai pėsčiajai ir paliko nukentėjusiąją gulėti ant kelio važiuojamosios dalies.

Laimei, įvykį matė šalia buvę žmonės, kurie iškvietė policiją ir greitąją pagalbą.

Moteriai buvo nustatyti įvairūs kūno sužalojimai ir sunkiai sutrikdyta sveikata. Netrukus buvo sulaikytas iš namo einantis vairuotojas, kuriam vėliau nustatyta didesnė nei 1,5 promilės alkoholio koncentracija kraujyje.

Nusikalstama veika buvo užfiksuota pačio kaltinamojo automobilyje įrengtu vaizdo registratoriumi.

Baudžiamojo kodeksas už šiuos nusikaltimus kaltinamajam numato įvairias bausmes, tarp jų ir laisvės atėmimą iki 6 metų.