Trečiadienį Lietuvos keliuose pavojų kėlė jauni, greiti ir girti vairuotojai

15min.lt
Trečiadienį Lietuvos keliuose pavojų kėlė jauni, greiti ir girti vairuotojaiLKPT
Pirminiais duomenimis, trečiadienį, rugsėjo 26 d., mūsų šalies keliuose įvyko 8 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeisti 8 žmonės. Per parą policijoje buvo užregistruoti 56 techniniai eismo įvykiai, kuriuose žmonės nebuvo sužeisti, 3 įvykiuose dalyvavo neblaivūs vairuotojai. Kaip praneša Lietuvos kelių policijos tarnyba (LKPT), naktį į trečiadienį, 2.00 val., Skuodo r., Krakių k., kelyje Skuodas–Mosėdis–Šaukliai, neblaivus, teisės vairuoti neturintis 31 metų vyras nesuvaldė vairuojamo automobilio „Peugeot 205“, kuris nuvažiavo nuo kelio į pakelės griovį ir įstrigo dirvoje.

Pirminiais duomenimis, trečiadienį, rugsėjo 26 d., mūsų šalies keliuose įvyko 8 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeisti 8 žmonės. Per parą policijoje buvo užregistruoti 56 techniniai eismo įvykiai, kuriuose žmonės nebuvo sužeisti, 3 įvykiuose dalyvavo neblaivūs vairuotojai.

Kaip praneša Lietuvos kelių policijos tarnyba (LKPT), naktį į trečiadienį, 2.00 val., Skuodo r., Krakių k., kelyje Skuodas–Mosėdis–Šaukliai, neblaivus, teisės vairuoti neturintis 31 metų vyras nesuvaldė vairuojamo automobilio „Peugeot 205“, kuris nuvažiavo nuo kelio į pakelės griovį ir įstrigo dirvoje. Vyrui nustatytas 1,65 prom. girtumas. Vairuotojas ir kartu buvusi neblaivi keleivė sužeisti nebuvo.

Ryte, 8.35 val. Kauno raj., Zapyškio gyv., kelyje Kaunas–Zapyškis–Šakiai, 35 m. moteris, vairuodama automobilį „BMW 7ER, būdama visiškai girta, važiuodama Kauno link nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio, kuris nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į apsauginius stulpelius. Vairavusiai moteriai nustatytas sunkus, 3,07 girtumas.

16.39 val., Klaipėdoje, Vingio ir Smiltelės g., sankryžoje, 20-metė mergina, vairavusi automobilį „Volvo“, sukdama į kairę, nepraleido pagrindiniu keliu tiesiai važiavusio automobilio „Toyota Avensis“, kurį vairavo neblaivus 29 m. vyras, po eismo įvykio jam buvo nustatytas 1,54 prom girtumas, vairuotojas buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

19.34 val. Panevėžyje, Nemuno g., automobilis ,,Honda Jazz”, kurį vairavo 53 m. moteris, nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje nepastebėjo ir partrenkė į perėją įžengusią 55 m. moterį. Dėl daugybinių sužalojimų pėsčioji paguldyta į ligoninę.

22.19 val., Vilniuje, Dunojaus g., 23 m. vaikinas, vairuodamas automobilį „VW Golf“, neleistinai apsisukdamas iš pirmos eismo juostos kelyje su dviguba ištisine ženklinimo linija, susidūrė su ta pačia kryptimi važiavusiu automobiliu „Audi“, kurį vairavo 28 m. vyras. Įvykio metu buvo sužeistas „VW“ Golf vairavęs jaunuolis.

Naktį į ketvirtadienį, 5 min. po vidurnakčio, Molėtų m. Sporto gatvėje, 20-metis vaikinas, vairuodamas automobilį „Audi A4“, vingiuotoje įkalnėje neatsižvelgė į meteorologines ir važiavimo sąlygas, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, pastebėjęs ant kelio vėtros nuverstą medį, nesugebėjo automobilio sustabdyti ir atsitrenkė į medį. Eismo įvykio metu buvo sužeistas 19-metis keleivis, kuris įvykio metu važiavo neužsisegęs saugos diržo, vaikinas paguldytas į ligoninę.