Avarijos sukaustė rytinį Vilnių: susidūrė daugiau nei 10 automobilių

15min.lt
Avarijos sukaustė rytinį Vilnių: susidūrė daugiau nei 10 automobilių15min
Penktadienio rytas Vilniuje prasidėjo avarijomis – Tūkstantmečio gatvėje įvykus mažiausiai trims eismo įvykiams susidarė didelės eismo spūstys. Pirminiais duomenimis, per eismo įvykius nukentėjusiųjų nėra. Pirmas pranešimas apie avariją Tūkstantmečio gatvėje gautas prieš pat 7 val ryte. Pranešta, kad susidūrė trys automobiliai. Netrukus pranešta apie dar du eismo įvykius. Skaičiuojama, kad eismo įvykių metu susidūrė daugiau nei dešimt automobilių.

Penktadienio rytas Vilniuje prasidėjo avarijomis – Tūkstantmečio gatvėje įvykus mažiausiai trims eismo įvykiams susidarė didelės eismo spūstys.

Pirminiais duomenimis, per eismo įvykius nukentėjusiųjų nėra.

Pirmas pranešimas apie avariją Tūkstantmečio gatvėje gautas prieš pat 7 val ryte. Pranešta, kad susidūrė trys automobiliai. Netrukus pranešta apie dar du eismo įvykius.

Skaičiuojama, kad eismo įvykių metu susidūrė daugiau nei dešimt automobilių.

Pirmasis pranešimas apie avariją gautas 6 val. 57 min. Pranešta, kad Tūkstantmečio gatvėje susidūrė trys automobiliai, skelbė LRT.lt. Žmonės nenukentėjo, buvo apgadintos transporto priemonės.

Vos po kelių minučių policija gavo pranešimą, kad toje pačioje gatvėje, netoli pirmosios avarijos vietos, užfiksuotas dar vienas eismo įvykis. Jo metu susidūrė net 7 automobiliai. Čia žmonės taip pat nenukentėjo, tačiau dėl avarijos pradėjo strigti eismas Tūkstantmečio ir Oslo gatvėse.

Avarijų virtinė tuo nesibaigė.

7 val. 17 min. toje pačioje Tūkstantemčio gatvėje susidūrė dar keturi automobiliai. Žmonės sužalojimų nepatyrė. Šie įvykiai visiškai sustabdė eismą judriose Tūkstantmečio ir Oslo gatvėse, prasidėjus rytiniam pikui automobilių spūstys nusidriekė ir per Vakarinį aplinkkelį iki pat Viršuliškių.

Spūstys susidarė ir Laisvės prospekte. Apie 7 val. 30 min. Vakarinio aplinkkelio tuneliuke susidūrus automobiliams „Mercedes Benz“ bei „Audi“ ir vairuotojams nesugebant susitarti dėl kaltės, spūstis nusidriekė iki pat Justiniškių galo – viaduko ties Talino g.

Vairuotojams patarta vengti važiuoti šiomis gatvėmis.

Skaitytojai praneša, kad dar viena avarija pastebėta ir Kalvarijų g., susidūrė du automobiliai.