Privataus namo kieme Kaune atsivėrė smegduobė: vos nepasiglemžė automobilio

Karolina Stažytė, 15min.lt
Privataus namo kieme Kaune atsivėrė smegduobė: vos nepasiglemžė automobilio15min
Pirmadienio vakarą pranešta apie Kauno Jonavos gatvėje, privataus namo kieme, atsivėrusią smegduobę. Ugniagesiai gelbėtojai traukė į ją ėmusį kristi automobilį. Kaip informuoja Kauno apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, rugsėjo 24 dieną 20.11 valandą pranešta, kad Kauno Jonavos g. 47 atsivėrė smegduobė, smenga automobilis. Ugniagesiams gelbėtojams atvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad privataus namo kieme į 2x3x1,4 m dydžio duobę, atsiradusią lietaus nuotekų kanalizacijai išplovus žemes, įkritusi automobilio galinė dalis.

Pirmadienio vakarą pranešta apie Kauno Jonavos gatvėje, privataus namo kieme, atsivėrusią smegduobę. Ugniagesiai gelbėtojai traukė į ją ėmusį kristi automobilį.

Kaip informuoja Kauno apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, rugsėjo 24 dieną 20.11 valandą pranešta, kad Kauno Jonavos g. 47 atsivėrė smegduobė, smenga automobilis.

Ugniagesiams gelbėtojams atvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad privataus namo kieme į 2x3x1,4 m dydžio duobę, atsiradusią lietaus nuotekų kanalizacijai išplovus žemes, įkritusi automobilio galinė dalis.

Automobilis „Mercedes-Benz“ stabilizuotas, kad nekristų giliau.

Atvykus techninei pagalbai, automobilis buvo pakeltas ir ištrauktas iš duobės. Duobė aptverta „Stop“ juosta. Informacija perduota Kauno miesto savivaldybės atsakingam specialistui.

Papildyta 14.20 val. Bendrovės ,,Kauno vandenys“ generalinis direktorius Vilius Burokas informuoja, kad įmonės gamybos skyriaus specialistai Jonavos gatvėje atlieka paviršinių nuotekų tinklų TV diagnostiką, po kurios turėtų paaiškėti pagrindinė įgriuvos priežastis.

Tik išsiaiškinus priežastį bus nuspręsta ir kas atliks įgriuvos tvarkymo darbus.