Popietę Vilniuje – avarijos, apsunkinusios eismą magistralinėse gatvėse

15min.lt
Popietę Vilniuje – avarijos, apsunkinusios eismą magistralinėse gatvėseFacebook
Ketvirtadienį po pietų įvyko avarijos sostinės Tūkstantmečio ir Ozo gatvėje, apsunkinusios judėjimą šiomis judriomis Vilniaus eismo arterijomis. Abi avarijos tokios, į kurias pakliuvo sunkvežimis ir lengvasis automobilis. Žmonės jų metu nesužeisti, tačiau kitiems vairuotojams teko apsišarvuoti kantrybę dėl padidėjusių spūsčių. Juolab artėja vakarinio piko metas. Pranešimas apie avariją Ozo gatvėje Vilniaus apskrities policiją pasiekė 15.31 val.

Ketvirtadienį po pietų įvyko avarijos sostinės Tūkstantmečio ir Ozo gatvėje, apsunkinusios judėjimą šiomis judriomis Vilniaus eismo arterijomis.

Abi avarijos tokios, į kurias pakliuvo sunkvežimis ir lengvasis automobilis.

Žmonės jų metu nesužeisti, tačiau kitiems vairuotojams teko apsišarvuoti kantrybę dėl padidėjusių spūsčių. Juolab artėja vakarinio piko metas.

Pranešimas apie avariją Ozo gatvėje Vilniaus apskrities policiją pasiekė 15.31 val.

Gatvės pradžioje susidūrė krovininis ir lengvasis automobiliai. Liudininkams atrodė, kad vairuotojai labai audringai aiškinosi dėl susidūrimo aplinkybių, kitaip tariant, nesutarė dėl kaltės. Tačiau, policijos žiniomis, vairuotojai vis dėlto susitarė ir ėmėsi savarankiškai pildyti avarijos deklaraciją.

Beveik tuo pačiu metu. 15.33 val., pareigūnams pranešta apie eismo įvykį Tūkstantmečio gatvėje. Prie „Porsche“ automobilių centro susidūrė „Volkswagen“ taksi ir krovininis DAF. Sunkvežimis buvo su užsienio registracijos numeriais. Vairuotojai sutarė, kuris kaltas, tačiau vis tiek pageidavo, kad eismo įvykį įformintų policininkai.