Pranešimas apie 40 000 eurų vertės „Lexus“ vagystę buvo perdėtas: mašina jau grąžinta

15min.lt
Pranešimas apie 40 000 eurų vertės „Lexus“ vagystę buvo perdėtas: mašina jau grąžinta15min
Antradienio rytą policija skelbė apie Vilniuje išnuomoto, bet negrąžinto naujo hibridinio „Lexus“ automobilio vagystę. Tos pačios dienos vakarą paaiškėjo, kad didelio kriminalo čia nėra: transporto priemonė tiesiog grąžinta įmonei vėliau, nei tartasi. Apie svetimo turto pagrobimą Policijos departamentas informavo antradienio rytą. Pirminėje bylos medžiagoje užfiksuota, kad rugsėjo 22 d. apie 12 val. Vilniuje, Ukmergės g., Latvijos pilietė parai išsinuomojo pagal automobilių nuomos sutartį automobilį „Lexus IS300H“ ir iki šiol negrąžino.

Antradienio rytą policija skelbė apie Vilniuje išnuomoto, bet negrąžinto naujo hibridinio „Lexus“ automobilio vagystę. Tos pačios dienos vakarą paaiškėjo, kad didelio kriminalo čia nėra: transporto priemonė tiesiog grąžinta įmonei vėliau, nei tartasi.

Apie svetimo turto pagrobimą Policijos departamentas informavo antradienio rytą. Pirminėje bylos medžiagoje užfiksuota, kad rugsėjo 22 d. apie 12 val. Vilniuje, Ukmergės g., Latvijos pilietė (g. 1979 m.) parai išsinuomojo pagal automobilių nuomos sutartį automobilį „Lexus IS300H“ (pagamintas 2018 m.) ir iki šiol negrąžino. Nuostolis apie – 40 00 eurų.

Antradienio vakarą 15min iš patikimų šaltinių sužinojo, kad hibridinė transporto priemonė jau yra teisėtų savininkų rankose. Įmonės, kuriai šis „Lexus“ priklauso, atstovai iš esmės pripažįsta, kad įvyko ne nusikaltimas, o nesusipratimas. Jo aplinkybės nedetalizuojamos, tačiau aišku tiek, jog latvė grąžino automobilį vėliau, nei buvo įsipareigojusi.