Nesėkmingas BMW vairuotojo lenkimas Panevėžyje: užkliudė maršrutinį autobusą

Tomas Markelevičius, 15min.lt
Nesėkmingas BMW vairuotojo lenkimas Panevėžyje: užkliudė maršrutinį autobusą15min
Antradienio popietę Panevėžyje susidūrė miesto maršrutinis autobusas ir automobilis. Avarijos metu žmonės nenukentėjo. Incidentas įvyko Parko gatvėje, prie pat Gražinos gatvės autobusų stotelės. Iš autobusų stotelės išvažiavusį autobusą „Mercedes“ čia nesėkmingai bandė lenkti BMW vairuotojas. Vyras neįvertino, kad nespės saugiai sugrįžti į savo juostą. Savo automobilio šonu BMW vairuotojas kliudė priekinį autobuso kampą. Nors per avariją žmonės nenukentėjo, tačiau avarijos vietoje visgi prireikė policijos pareigūnų įsikišimo.

Antradienio popietę Panevėžyje susidūrė miesto maršrutinis autobusas ir automobilis. Avarijos metu žmonės nenukentėjo.

Incidentas įvyko Parko gatvėje, prie pat Gražinos gatvės autobusų stotelės. Iš autobusų stotelės išvažiavusį autobusą „Mercedes“ čia nesėkmingai bandė lenkti BMW vairuotojas. Vyras neįvertino, kad nespės saugiai sugrįžti į savo juostą.

Savo automobilio šonu BMW vairuotojas kliudė priekinį autobuso kampą. Nors per avariją žmonės nenukentėjo, tačiau avarijos vietoje visgi prireikė policijos pareigūnų įsikišimo.

BMW vairuotojas nenorėjo pripažinti savo kaltės ir tikino bandęs pabaigti lenkimo manevrą. Tačiau kelių policininkai jam paaiškino, kad prieš atlikdamas lenkimą jis pats turėjo įsitikinti, kad sugebės jį sėkmingai pabaigti.

Avarijos dalyviai sutiko pildyti eismo įvykio deklaraciją. Nuostolius dėl apgadinto autobuso Panevėžio autobusų parkui atlygins avarijos kaltininko draudimas.

Tiesa, dėl įvykio kiek sutriko 8-ojo maršruto grafikas. Keleiviai po avarijos buvo priversti išlipti ir laukti kito autobuso.