Panevėžio rajone girtam vairuotojui neįveikiama kliūtimi tapo melioracijos šulinys

Tomas Markelevičius, 15min.lt
Panevėžio rajone girtam vairuotojui neįveikiama kliūtimi tapo melioracijos šulinys15min
Antradienio vakarą policijos pareigūnams įkliuvo girtas vairuotojas. Jis sulaikytas tuomet, kai bandė išvažiuoti iš griovio. Antradienio vakarą Panevėžio priemiestyje, Staniūnų gyvenvietėje sulaikytas girtas vairuotojas. Jis sučiuptas Šaduikynės gatvėje. Apie girtą vairuotoją pareigūnams pranešė pilietiški asmenys. Girtas vairuotojas į piliečių akiratį pakliuvo tuomet, kai nuvažiavo į griovį. Jo „Toyota RAV4“ „parketinis“ visureigis pasikabino ant melioracijos šulinio.

Antradienio vakarą policijos pareigūnams įkliuvo girtas vairuotojas. Jis sulaikytas tuomet, kai bandė išvažiuoti iš griovio.

Antradienio vakarą Panevėžio priemiestyje, Staniūnų gyvenvietėje sulaikytas girtas vairuotojas. Jis sučiuptas Šaduikynės gatvėje. Apie girtą vairuotoją pareigūnams pranešė pilietiški asmenys.

Girtas vairuotojas į piliečių akiratį pakliuvo tuomet, kai nuvažiavo į griovį. Jo „Toyota RAV4“ „parketinis“ visureigis pasikabino ant melioracijos šulinio.

Pasak liudininkų, vairuotojas įnirtingai bandė iš griovio išsikapstyti, tačiau jam tą daryti sekėsi sunkiai. Vyras taip užkaitino automobilio sankabą, kad net ėmė rūkti dūmai.

Netrukus į įvykio vietą atskubėjo ir piliečių iškviesti policijos pareigūnai. Jie įvykio vietoje aptiko ir „Toyota“ vairuotoją. Po alkoholio patikros paaiškėjo, kad vairuotojas yra gerokai įkaušęs. Jam nustatytas 2,08 promilės girtumas.

Pažeidėjas buvo sulaikytas ir nugabentas į ligoninę kraujo tyrimui atlikti. Vėliau jis dvi paras turės praleisti už grotų. Vyrui bus iškelta baudžiamoji byla.

„Toyota“ automobilis buvo nukeltas nuo melioracijos šulinio ir išgabentas į policijos sulaikytų automobilių saugojimo aikštelę. Transporto priemonė gali būti konfiskuota.

Ant melioracijos šulinio užvažiavęs visureigis apgadino dangtį, tad policijos pareigūnams teko pasirūpinti, kad atviras šulinys būtų pažymėtas.

Ekipažas atvirą šulinį pažymėjo atšvaitu ir informaciją apie tai perdavė atsakingai įmonei.