Vilniečiams prireiks kantrybės: po popiežiaus vizito vietos automobiliams atsilaisvins ne iš karto

Eglė Girdenytė, Žilvinas Pekarskas, 15min.lt
Vilniečiams prireiks kantrybės: po popiežiaus vizito vietos automobiliams atsilaisvins ne iš karto15min
Prieš popiežiaus Pranciškaus vizitą visame Vilniaus centre buvo uždraustas automobilių stovėjimas. Stovėjimo vietos dar prieš savaitę buvo užstatytos tvora, o šalia sudėti stovėjimą draudžiantys ženklai ne vienam centre dirbančiam vilniečiui kėlė sunkumų. Visgi sąmyšis miesto centre eismą paralyžiavo ir šio pirmadienio rytą. Šventaragio ir Maironio gatvėse esančios automobilių stovėjimo vietos 9 val. ryte dar buvo užtvertos. Todėl vairuotojai, skubėję į darbus, blaškėsi, kilo spūstys pagrindinėse Vilniaus miesto centro gatvėse.

Prieš popiežiaus Pranciškaus vizitą visame Vilniaus centre buvo uždraustas automobilių stovėjimas. Stovėjimo vietos dar prieš savaitę buvo užstatytos tvora, o šalia sudėti stovėjimą draudžiantys ženklai ne vienam centre dirbančiam vilniečiui kėlė sunkumų. Visgi sąmyšis miesto centre eismą paralyžiavo ir šio pirmadienio rytą.

Šventaragio ir Maironio gatvėse esančios automobilių stovėjimo vietos 9 val. ryte dar buvo užtvertos. Todėl vairuotojai, skubėję į darbus, blaškėsi, kilo spūstys pagrindinėse Vilniaus miesto centro gatvėse.

Savivaldybės atstovė Neringa Kolkaitė teigė, kad tvoras minėtosiose gatvėse planuojama surinkti dar šiandien.

Specialistė informavo, jog surinktos tvoros, kurių bendras ilgis sudaro 13 kilometrų, iki rytojaus bus laikomos Tymo turguje. Anot N.Kolkaitės, jau rytoj eismas Vilniaus centre sugrįš į senas vėžes.