Joniškyje susidūrė du „Ford Galaxy“ automobiliai, buvo prispaustų žmonių

15min.lt
Joniškyje susidūrė du „Ford Galaxy“ automobiliai, buvo prispaustų žmonių15min
Šiandien 10.13 val. Bendrajame pagalbos centre (BPC) skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Joniškyje, V.Kudirkos ir Upytės g. sankirtoje susidūrę 2 automobiliai, yra prispaustų žmonių. Į įvykio vietą išsiųstos Joniškio PGT priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, pranešė BPC. Paaiškėjo, kad susidūrė du tos pačios markės ir modelio, tik skirtingų spalvų vienatūriai. Į pagalbą „Ford Galaxy“ automobiliais keliavusiems žmonėms atskubėjo du ugniagesių gelbėtojų ekipažai. Taip pat – medikai ir policija.

Šiandien 10.13 val. Bendrajame pagalbos centre (BPC) skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Joniškyje, V.Kudirkos ir Upytės g. sankirtoje susidūrę 2 automobiliai, yra prispaustų žmonių.

Į įvykio vietą išsiųstos Joniškio PGT priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, pranešė BPC. Paaiškėjo, kad susidūrė du tos pačios markės ir modelio, tik skirtingų spalvų vienatūriai.

Į pagalbą „Ford Galaxy“ automobiliais keliavusiems žmonėms atskubėjo du ugniagesių gelbėtojų ekipažai. Taip pat – medikai ir policija.

Moteris, vairuojanti pilką automobilį, judėjo pagrindiniu keliu miesto centro link. V.Kudirkos gatve važiavęs 74-erių vyras nepaisė kelio ženklo ir su nemenka jėga taranavo moters vairuojamą automobilį.

Nuo smūgio pagrindiniu keliu važiavęs „Ford Galaxy“ atsidūrė ant šaligatvio. Vairuotoja buvo prispausta. Ją išlaisvino ugniagesiai ir perdavė medikams.

Upytės gatvė po avarijos buvo užtverta. Ugniagesiai specialiomis medžiagomis nuo kelio plovė tepalą ir gausybę pažirusių detalių.