Darganą papildys vėtra

Orai.lt
Darganą papildys vėtra123rf
Antradienį tęsis vėsūs, darganoti, gilaus rudens orai. Protarpiais nulis trumpi lietūs, kai kur gali iškristi ir ledukai. Neramiai pūs šiaurės vakarų vėjas, vietomis gūsiai sieks 16 m/s. Šiluma bus menka. Temperatūra daug kur vos kils iki 10 laipsnių laipsnių šilumos. Trečiadienio naktį dangus nusigiedrins. Vėjas aprims. Temperatūra gana staigiai kris žemyn šiurpindama vos 1–3 laipsnių šiluma, o vietomis pasirodys jau ir šalnos. Rytą ir dieną Lietuvą vėl užgrius staigi orų kaita.

Antradienį tęsis vėsūs, darganoti, gilaus rudens orai. Protarpiais nulis trumpi lietūs, kai kur gali iškristi ir ledukai. Neramiai pūs šiaurės vakarų vėjas, vietomis gūsiai sieks 16 m/s. Šiluma bus menka. Temperatūra daug kur vos kils iki 10 laipsnių laipsnių šilumos.

Trečiadienio naktį dangus nusigiedrins. Vėjas aprims. Temperatūra gana staigiai kris žemyn šiurpindama vos 1–3 laipsnių šiluma, o vietomis pasirodys jau ir šalnos.

Rytą ir dieną Lietuvą vėl užgrius staigi orų kaita. Pradedant vakariniais rajonais ims pūsti greitai stiprėjantis pietvakarių vėjas, pradės lyti. Įdienojus daug kur šalyje įsismarkaus stiprios vėtros, o pajūryje įsišėls net iki 24–26 m/s siekianti audra. Prasidėję lietūs bus gana intensyvūs ir ilgai trunkantys. Temperatūra Rytų Lietuvoje tesieks 9–10 laipsnių, Vakarų Lietuvoje 11–13 laipsnių šilumos.

Stiprūs vėjai ir lietus tęsis ir ketvirtadienio naktį, bet atplūs jau šiltesnis oras. Temperatūra paryčiais sieks 10–15 laipsnių šilumos. Ketvirtadienio dieną vėjas aprims, palis tik protarpiais, tarpais pažvelgs pro debesis saulė, o temperatūra jau sieks 15 laipsnių ar net truputį aukščiau.