„Grindos“ teritorijoje mikroautobuso vairuotojas partrenkė savo kolegą

15min.lt
„Grindos“ teritorijoje mikroautobuso vairuotojas partrenkė savo kolegą15min
Vilniaus policija praneša, kad trečiadienio ryte, 6.12 val. Eigulių g. esančioje įmonėje „Grinda“ mikroautobusas „Mercedes-Benz“ partrenkė vyrą. „Grinda“ nurodo, kad tiek vairuotojas, tiek nukentėjusysis yra įmonės darbuotojai. Greitosios medicinos pagalbos tarnyba informuoja, kad nukentėjusiam yra apie 50 metų, jam praskelta galva. Vyras išvežtas į Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę. Mikroautobuso vairuotojas yra blaivus.

Vilniaus policija praneša, kad trečiadienio ryte, 6.12 val. Eigulių g. esančioje įmonėje „Grinda“ mikroautobusas „Mercedes-Benz“ partrenkė vyrą. „Grinda“ nurodo, kad tiek vairuotojas, tiek nukentėjusysis yra įmonės darbuotojai.

Greitosios medicinos pagalbos tarnyba informuoja, kad nukentėjusiam yra apie 50 metų, jam praskelta galva. Vyras išvežtas į Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę. Mikroautobuso vairuotojas yra blaivus.

„Grindos“ Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vadovas Egidijus Steponavičius 15min atsiųstame komentare teigia, kad incidentas nutiko mikroautobusui išvažiuojant iš stovėjimo vietos. Tuo metu į važiuojamąją gatvės dalį išėjo kitas darbuotojas, kurį vairuotojas užkliudė. Šiuo metu įvykio aplinkybės tiriamos.