Vilniuje – lengvojo automobilio ir motociklo susidūrimas

15min.lt
Vilniuje – lengvojo automobilio ir motociklo susidūrimas15min
Penktadienio vakarą per avariją sostinės Antakalnio rajone, pirminiais duomenimis, nesunkiai sužalotas su lengvuoju automobiliu susidūręs motociklininkas. Avarija maždaug 18 val. įvyko ties Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija, Antakalnio gatvėje. Eismo įvykio padarinius užfiksavo ir socialiniame tinkle nuotrauką paviešino 15min skaitytojas Adas. Pirminiais duomenimis, „Audi“ vairuotojas suko į kiemą, tačiau nepraleido priešinga kryptimi tiesiai važiavusio motociklo.

Penktadienio vakarą per avariją sostinės Antakalnio rajone, pirminiais duomenimis, nesunkiai sužalotas su lengvuoju automobiliu susidūręs motociklininkas.

Avarija maždaug 18 val. įvyko ties Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija, Antakalnio gatvėje.

Eismo įvykio padarinius užfiksavo ir socialiniame tinkle nuotrauką paviešino 15min skaitytojas Adas.

Pirminiais duomenimis, „Audi“ vairuotojas suko į kiemą, tačiau nepraleido priešinga kryptimi tiesiai važiavusio motociklo.

Į eismo nelaimės vietą atskubėjo greitosios pagalbos ir iškart du policijos ekipažai. Tikimasi, kad jokių rimtesnių sužeidimų motociklo vairuotojas nepatyrė.

Vietoje motociklininką apžiūrėję medikai nutarė į ligoninę jo nevežti. Vyras nusibrozdino ranką, tačiau sutiko, kad būtų užpildyta eismo įvykio deklaracija.