Panevėžyje susidūrė „Toyota“ ir „Opel“ – žmones apsaugojo oro pagalvės

15min.lt
Panevėžyje susidūrė „Toyota“ ir „Opel“ – žmones apsaugojo oro pagalvės15min
Penktadienį Panevėžyje susidūrė du automobiliai. Eismo įvykio metu žmonės rimtų sužeidimų išvengė, tačiau automobiliai apgadinti nemenkai. Incidentas įvyko M.Valančiaus ir Respublikos gatvių sankryžoje. Čia kelio nepasidalijo „Toyota C-HR“ vairavusi mergina ir „Opel Astra“ vairuotojas. Pirminiais duomenimis, dėl avarijos kaltė krenta ant „Toyota“ vairavusios merginos. Ji į pagrindinę Respublikos gatvę iš šalutinės M.Valančiaus gatvės įvažiavo neįsitikinusi, kad manevras bus saugus.

Penktadienį Panevėžyje susidūrė du automobiliai. Eismo įvykio metu žmonės rimtų sužeidimų išvengė, tačiau automobiliai apgadinti nemenkai.

Incidentas įvyko M.Valančiaus ir Respublikos gatvių sankryžoje. Čia kelio nepasidalijo „Toyota C-HR“ vairavusi mergina ir „Opel Astra“ vairuotojas.

Pirminiais duomenimis, dėl avarijos kaltė krenta ant „Toyota“ vairavusios merginos. Ji į pagrindinę Respublikos gatvę iš šalutinės M.Valančiaus gatvės įvažiavo neįsitikinusi, kad manevras bus saugus.
Tačiau „Toyota“ tapo kliūtimi pagrindine gatve judėjusiam „Opel“. „Opel“ rėžėsi į „Toyota“ šoną. Nuo smūgio „Toyota“ apsisuko ir užšoko ant eismo srautus skiriančios žalios vejos.

Susidūrimas buvo gana smarkus. Jo metu išsiskleidė abiejų automobilių oro pagalvės. Pirminiais duomenimis, abiejų transporto priemonių vairuotojams ir keleiviams rimtesnių sužeidimų išvengti pavyko. Vairuotojai buvo blaivūs.