Kelyje Šiauliai-Palanga „VW Golf“ trenkėsi į stulpą ir apvirto, girtam vairuotojui lūžo stuburas

Delfi.lt
Kelyje Šiauliai-Palanga „VW Golf“ trenkėsi į stulpą ir apvirto, girtam vairuotojui lūžo stuburasDelfi
Vėlų pirmadienio vakarą, 23.13 val., Klaipėdos apskrities policijai pranešta apie eismo įvykį, kurio metu sužalotas žmogus. Plungės r., Alsėdžių sen., Irkinių kaimo teritorijoje, kelio Šiauliai-Palanga 81 kilometre, šalikelėje, pastebėtas į stulpą atsitrenkęs ir į pakelės griovį nuvažiavęs bei apsivertęs automobilis „Volkswagen Golf“. Ant žemės gulėjo 25 metų vairuotojas, kurį greitoji medicinos pagalba pristatė į ligoninę, kur jam nustatytas stuburo kaklinės dalies lūžis su nervų pažeidimu.

Vėlų pirmadienio vakarą, 23.13 val., Klaipėdos apskrities policijai pranešta apie eismo įvykį, kurio metu sužalotas žmogus. Plungės r., Alsėdžių sen., Irkinių kaimo teritorijoje, kelio Šiauliai-Palanga 81 kilometre, šalikelėje, pastebėtas į stulpą atsitrenkęs ir į pakelės griovį nuvažiavęs bei apsivertęs automobilis „Volkswagen Golf“.

Ant žemės gulėjo 25 metų vairuotojas, kurį greitoji medicinos pagalba pristatė į ligoninę, kur jam nustatytas stuburo kaklinės dalies lūžis su nervų pažeidimu. Priėmimo skyriuje vairuotojui nustatytas vidutinis girtumas – 1,56 prom.