Po Vilnių vaikštinėjusį arklį sučiupo policijos patruliai

Delfi.lt
Po Vilnių vaikštinėjusį arklį sučiupo policijos patruliaiDelfi
Antradienį paryčiais, 5.45 val., praeivė sostinės policijai pranešė, kad Savanorių prospektu centro link „prieš eismą žingsniuoja arklys“. Tačiau atvažiavę patruliai jo nerado. Po poros valandų buvo gauti dar du pranešimai apie vaikštinėjantį arklį - jis apsilankė Vilkpėdėje ir Paneriuose. Kiek po 8 val. viena iš pranešėjų nepabūgo gyvulio ir buvo paėmusi už pavadžio, bet nerado, kur pririšti, todėl arklį paleido. Galų gale patruliai arklį surado Gerosios Vilties g. Iš Raitosios policijos būrio bazės buvo iškviestas arkliavežis.

Antradienį paryčiais, 5.45 val., praeivė sostinės policijai pranešė, kad Savanorių prospektu centro link „prieš eismą žingsniuoja arklys“. Tačiau atvažiavę patruliai jo nerado.

Po poros valandų buvo gauti dar du pranešimai apie vaikštinėjantį arklį – jis apsilankė Vilkpėdėje ir Paneriuose. Kiek po 8 val. viena iš pranešėjų nepabūgo gyvulio ir buvo paėmusi už pavadžio, bet nerado, kur pririšti, todėl arklį paleido.

Galų gale patruliai arklį surado Gerosios Vilties g. Iš Raitosios policijos būrio bazės buvo iškviestas arkliavežis.

Klajūną ketinama apgyvendinti Raitosios policijos bazėje ir aiškintis, kieno tai arklys. Antradienio rytą Vilniaus apskrities policija nebuvo gavusi nė vieno pranešimo apie dingusį arklį.