Automobilių susidūrimas Vilniaus rajone: medikai į ligoninę išgabeno keturis sužeistuosius

Delfi.lt
Automobilių susidūrimas Vilniaus rajone: medikai į ligoninę išgabeno keturis sužeistuosiusDelfi
Vilniaus rajone, Ulėnų kaime, kelyje Savičiūnai-Tūmosai, stipriai susidūrė du automobiliai. Skubios medikų pagalbos prireikė keturiems sužalotiems žmonėms, jie išgabenti į ligoninę. Antradienį, prieš vidurnaktį, specialiosios tarnybos skubėjo į pagalbą žmonėms, kurie buvo sužaloti avarijos metu. Pirminiais duomenimis, neasfaltuotame bei labai duobėtame kelyje susidūrė „Volkswagen“ ir „Subaru“ automobiliai. Įtariama, kad „Volkswagen“ vairuotojas nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio ir rėžėsi į kitą transporto priemonę.

Vilniaus rajone, Ulėnų kaime, kelyje Savičiūnai-Tūmosai, stipriai susidūrė du automobiliai. Skubios medikų pagalbos prireikė keturiems sužalotiems žmonėms, jie išgabenti į ligoninę.

Antradienį, prieš vidurnaktį, specialiosios tarnybos skubėjo į pagalbą žmonėms, kurie buvo sužaloti avarijos metu.

Pirminiais duomenimis, neasfaltuotame bei labai duobėtame kelyje susidūrė „Volkswagen“ ir „Subaru“ automobiliai.

Įtariama, kad „Volkswagen“ vairuotojas nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio ir rėžėsi į kitą transporto priemonę.

Į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai vadavo prispaustus žmones. Medikai į ligoninę išgabeno „Subaru“ automobilio vairuotoją bei tris „Volkswagen“ automobiliu važiavusius vyrus.