Dėl didelės sunkvežimių ir lengvųjų automobilių avarijos Užkalnių kaime – baudžiamoji byla

15min.lt
Dėl didelės sunkvežimių ir lengvųjų automobilių avarijos Užkalnių kaime – baudžiamoji byla15min
Dar rugsėjo 3 d. vėlai vakare, apie 23.50 val. Raseinių r., Užkalnių kaime, vyro, gimusio 1956 m., vairuojamas sunkvežimis MAN trenkėsi į vyro, gimusio 1959 m., vairuojamą sunkvežimį „Volvo“ su puspriekabe. Po krovininių automobilių susidūrimo dėl išbyrėjusio krovinio ir automobilių detalių apgadinti dar du lengvieji automobiliai – „Audi A6“, vairuojamas vyro, gimusio 1974 m., ir „Citroen C5“, vairuojamas vyro, gimusio 1986 m. Eismo įvykyje nukentėjo sunkvežimio MAN vairuotojas, kuris dėl atviro blauzdos lūžio ir žaizdos, plaštakos ir viršutinės lūpos žaizdų bei galvos smegenų sukrėtimo išvežtas į Kauno klinikas.

Dar rugsėjo 3 d. vėlai vakare, apie 23.50 val. Raseinių r., Užkalnių kaime, vyro, gimusio 1956 m., vairuojamas sunkvežimis MAN trenkėsi į vyro, gimusio 1959 m., vairuojamą sunkvežimį „Volvo“ su puspriekabe.

Po krovininių automobilių susidūrimo dėl išbyrėjusio krovinio ir automobilių detalių apgadinti dar du lengvieji automobiliai – „Audi A6“, vairuojamas vyro, gimusio 1974 m., ir „Citroen C5“, vairuojamas vyro, gimusio 1986 m. Eismo įvykyje nukentėjo sunkvežimio MAN vairuotojas, kuris dėl atviro blauzdos lūžio ir žaizdos, plaštakos ir viršutinės lūpos žaizdų bei galvos smegenų sukrėtimo išvežtas į Kauno klinikas.

Šį ketvirtadienį Šiaulių apskrities policija informuoja, kad dėl šios didelės eismo nelaimės vis dėlto apsispręsta pradėti ikiteisminį tyrimą pagal Baudžiamojo kodekso 281-ąjį straipsnį (dėl kelių eismo transporto saugumo taisyklių pažeidimo).