Kontrabandininkai išbandė „Mercedes“ limuzino talpumą, dabar jį žino ir pareigūnai

15min.lt
Kontrabandininkai išbandė „Mercedes“ limuzino talpumą, dabar jį žino ir pareigūnaiVSAT
Dėl kontrabandos muitininkai pradėjo administracinio nusižengimo teiseną. Baltarusiui gresia bauda nuo 2 700 iki 6 000 eurų ir „Mercedes-Benz S320“ konfiskavimas. Automobilį muitininkai, kurie tiria šį įvykį, įvertino 3 000 eurų. Prieš porą savaičių Šumsko punkte dirbę pasieniečiai panašiai demaskavo kitą Baltarusijos pilietį, kontrabandines cigaretes gabenusį automobilio „Peugeot 206“ slenksčiuose, sparnuose, durelėse ir dvigubame dugne. Tąkart užsienietis taip į Lietuvą bandė įvežti 2120 pakelių baltarusiškų rūkalų.

Dėl kontrabandos muitininkai pradėjo administracinio nusižengimo teiseną. Baltarusiui gresia bauda nuo 2 700 iki 6 000 eurų ir „Mercedes-Benz S320“ konfiskavimas. Automobilį muitininkai, kurie tiria šį įvykį, įvertino 3 000 eurų.

Prieš porą savaičių Šumsko punkte dirbę pasieniečiai panašiai demaskavo kitą Baltarusijos pilietį, kontrabandines cigaretes gabenusį automobilio „Peugeot 206“ slenksčiuose, sparnuose, durelėse ir dvigubame dugne. Tąkart užsienietis taip į Lietuvą bandė įvežti 2120 pakelių baltarusiškų rūkalų.

Šumsko punkte pasieniečiai ir muitininkai sulaikė į Lietuvą vykusį Baltarusijos pilietį, automobilio „Mercedes-Benz S320“ slėptuvėse gabenusį nelegalių rūkalų už daugiau kaip 7 tūkst. eurų.

Trečiadienį Kenos pasienio užkardos pareigūnams bei muitininkams kilo įtarimų, kad per Šumsko punktą iš Baltarusijos į Lietuvą vykusiu automobiliu „Mercedes-Benz S320“ gali būti gabenamos neteisėtos prekės. Mašiną Baltarusijos numeriais vairavo 31 metų šios šalies pilietis.

Nuspręsta automobilį patikrinti mobiliąja rentgeno kontrolės sistema. Paaiškėjo, kad „Mercedes-Benz S320“ yra sumaniai įrengtos slėptuvės kontrabandai gabenti, pasakojama ketvirtadienį VSAT atstovų paviešintame pranešime.

Iš perdaryto akumuliatoriaus, sumontuoto dvigubo dugno ir įrengtos specialios ertmės po priekiniais sparnais pareigūnai ištraukė 2470 pakelių cigarečių „NZ Gold“, „Queen Menthol“ ir „Queen Azure“ su Baltarusijos banderolėmis.

Tokio krovinio vertė, įskaičiavus Lietuvoje privalomus sumokėti mokesčius, yra daugiau kaip 7 tūkst. eurų.