Vilniaus policija dar neištyrė, kas ankstyvą vasaros rytą Pašilaičiuose partrenkė pėsčiąją

15min.lt
Vilniaus policija dar neištyrė, kas ankstyvą vasaros rytą Pašilaičiuose partrenkė pėsčiąją15min
Policija ieško eismo įvykio liudininkų, galinčių padėti surasti nežinomos markės automobilį ir rugpjūčio 22-ąją jį vairavusį asmenį. 2018-08-22 apie 7.20 val. Vilniuje, J.Baltrušaičio ir Ukmergės g. sankryžoje, nereguliuojamojoje pėsčiųjų perėjoje, automobilis (markė, modelis, valstybinio numerio ženklai nežinomi) partrenkė ir sužalojo pėsčiąją. Liudytojus, galinčius suteikti informacijos apie iš įvykio vietos pasišalinusį automobilį ar jo vairuotoją, prašytume kreiptis į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariatą.

Policija ieško eismo įvykio liudininkų, galinčių padėti surasti nežinomos markės automobilį ir rugpjūčio 22-ąją jį vairavusį asmenį.

2018-08-22 apie 7.20 val. Vilniuje, J.Baltrušaičio ir Ukmergės g. sankryžoje, nereguliuojamojoje pėsčiųjų perėjoje, automobilis (markė, modelis, valstybinio numerio ženklai nežinomi) partrenkė ir sužalojo pėsčiąją.

Liudytojus, galinčius suteikti informacijos apie iš įvykio vietos pasišalinusį automobilį ar jo vairuotoją, prašytume kreiptis į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Administracinės veiklos skyriaus Paieškos poskyrio vyresniąją specialistę Rasą Levišauskaitę, Mėnulio g. 11, Vilniuje, tel. (8 5) 271 9513, el. p. rasa.levisauskaite@policija.lt.