Uliūnuose visiškai girtas vairuotojas su „Mazda“ rėžėsi į vaikų darželio tvorą

Tomas Markelevičius, 15min.lt
Uliūnuose visiškai girtas vairuotojas su „Mazda“ rėžėsi į vaikų darželio tvorą15min
Antradienio vakarą Panevėžio rajone, Uliūnuose eismo įvykį sukėlė girtas vairuotojas. Jam nustatytas sunkus girtumas. Incidentas įvyko kompanijai su „Mazda“ automobiliu artėjant Uliūnų link. Žvyrkelyje vairuotojas nesuvaldė transporto priemonės, nulėkė nuo kelio ir rėžėsi į apleistą vaikų darželį juosiančią tvorą. Tvorą išvertęs automobilis įstrigo krūmuose, tad kompanijai nebepavyko kelionės tęsti toliau. Uliūnų gyventojai į įvykio vietą nedelsiant iškvietė policiją. Atskubėjęs ekipažas įvykio vietoje rado tris vaikinus.

Antradienio vakarą Panevėžio rajone, Uliūnuose eismo įvykį sukėlė girtas vairuotojas. Jam nustatytas sunkus girtumas.

Incidentas įvyko kompanijai su „Mazda“ automobiliu artėjant Uliūnų link. Žvyrkelyje vairuotojas nesuvaldė transporto priemonės, nulėkė nuo kelio ir rėžėsi į apleistą vaikų darželį juosiančią tvorą.

Tvorą išvertęs automobilis įstrigo krūmuose, tad kompanijai nebepavyko kelionės tęsti toliau.

Uliūnų gyventojai į įvykio vietą nedelsiant iškvietė policiją. Atskubėjęs ekipažas įvykio vietoje rado tris vaikinus. Vienas iš įvykio dalyvių prisipažino vairavęs „Mazda“ ir nesuvaldęs automobilio.

„Mazda“ vairuotojui buvo nustatytas sunkus, net 3,42 promilės girtumas. Jaunuolis buvo sulaikytas ir išvežtas į ligoninę kraujo tyrimui atlikti. Vėliau pažeidėjas sulaikytas dviem paroms.

Menkavertis, apdaužytas „Mazda“ buvo priverstinai nuvežtas į aikštelę saugojimui. Teismas transporto priemonę gali konfiskuoti.

Beje, įvykio vietoje jaunuoliai pasigyrė, kad automobilį įsigijo tik šiandien.