Panevėžyje per raudoną šviesą važiavusi „Toyota“ vairuotoja trenkėsi į „Peugeot“

Tomas Markelevičius, 15min.lt
Panevėžyje per raudoną šviesą važiavusi „Toyota“ vairuotoja trenkėsi į „Peugeot“15min
Antradienį Panevėžyje, Klaipėdos ir Kosmonautų gatvių sankryžoje susidūrė du automobiliai. Per avariją žmonės nenukentėjo. Incidentas įvyko tuomet, kai „Toyota“ vairavusi ir Kosmonautų gatve važiavusi moteris sankryžą kirto degant draudžiamam šviesoforo signalui. Tuo metu Klaipėdos gatve, per žalią šviesą važiavo kita moteris su „Peugeot“. „Toyota“ vairuotoja rėžėsi į „Peugeot“. Automobiliai susidūrė priekiniais kampais. Per avariją moterys nenukentėjo, tad nusprendė pildyti eismo įvykio deklaraciją.

Antradienį Panevėžyje, Klaipėdos ir Kosmonautų gatvių sankryžoje susidūrė du automobiliai. Per avariją žmonės nenukentėjo.

Incidentas įvyko tuomet, kai „Toyota“ vairavusi ir Kosmonautų gatve važiavusi moteris sankryžą kirto degant draudžiamam šviesoforo signalui. Tuo metu Klaipėdos gatve, per žalią šviesą važiavo kita moteris su „Peugeot“.

„Toyota“ vairuotoja rėžėsi į „Peugeot“. Automobiliai susidūrė priekiniais kampais.

Per avariją moterys nenukentėjo, tad nusprendė pildyti eismo įvykio deklaraciją. Kaltę dėl avarijos pripažino „Toyota“ vairuotoja, nepastebėjusi raudono šviesoforo signalo ir įvažiavusi į sankryžą.

Per avariją abu automobiliai buvo gerokai apgadinti. „Toyota“ iš avarijos vietos išvažiavo savo eiga, o „Peugeot“ prireikė techninės pagalbos.