Trakuose nuo viaduko nukritus automobiliui žuvo jo vairuotojas

15min.lt
Trakuose nuo viaduko nukritus automobiliui žuvo jo vairuotojas15min
Antradienį 14.40 val. gautas pranešimas, kad įvažiavus į Trakus, Vilniaus gatvėje netoli degalinės nuo viaduko nukrito lengvasis automobilis. Kaip paskambinęs Bendrojo pagalbos centro telefonu sakė įvykio liudininkas, viduje yra prispaustas žmogus. Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai, Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Antradienį 14.40 val. gautas pranešimas, kad įvažiavus į Trakus, Vilniaus gatvėje netoli degalinės nuo viaduko nukrito lengvasis automobilis.

Kaip paskambinęs Bendrojo pagalbos centro telefonu sakė įvykio liudininkas, viduje yra prispaustas žmogus.

Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai, Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Kaip praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjo departamenta, atvykę į ugniagesiai, panaudoję hidraulinę įrangą, išlaisvino nukentėjusįjį.

Jis buvo perduotas medikams, kurie konstatavo jo mirtį.

Vilniaus apskrities policija informuoja, kad žuvo maždaug 60-70-ies metų amžiaus automobilio vairuotojas.

Pareigūnai neatmeta ir tos versijos, kad pirmiausiai vairuotojo gyvybė užgeso kelyje, o jau tuomet nevaldomas automobilis nulėkė nuo viaduko.

Šiuo metu jo asmens tapatybė ir kitos įvykio aplinkybės tikslinamos.