Panevėžyje vandalai subadė dešimtis automobilių padangų

Tomas Markelevičius, 15min.lt
Panevėžyje vandalai subadė dešimtis automobilių padangų15min
Ketvirtadienio naktį Panevėžyje, F.Vaitkaus ir Klaipėdos gatvių daugiabučių kiemuose siautėjo vandalai. Jie subadė kelias dešimtis automobilių padangų. Ketvirtadienio rytą į darbą savo automobiliais vykti ketinę panevėžiečiai turėjo keisti savo planus. Į kiemą ryte išėję F.Vaitkaus gatvės 6-ojo, 4-ojo bei 2-ojo ir Klaipėdos gatvės 98-ojo namo gyventojai pastebėjo, kad aikštelėje stovėjusiems automobiliams subadytos padangos. Daugiausiai padangų subadyta F.Vaitkaus gatvės 6-ojo namo kieme.

Ketvirtadienio naktį Panevėžyje, F.Vaitkaus ir Klaipėdos gatvių daugiabučių kiemuose siautėjo vandalai. Jie subadė kelias dešimtis automobilių padangų.

Ketvirtadienio rytą į darbą savo automobiliais vykti ketinę panevėžiečiai turėjo keisti savo planus. Į kiemą ryte išėję F.Vaitkaus gatvės 6-ojo, 4-ojo bei 2-ojo ir Klaipėdos gatvės 98-ojo namo gyventojai pastebėjo, kad aikštelėje stovėjusiems automobiliams subadytos padangos.

Daugiausiai padangų subadyta F.Vaitkaus gatvės 6-ojo namo kieme. Beje, vandalai neapsiribojo vienu dūriu – daugeliui automobiliu pradurtos dvi ar daugiau padangų.

„Ruošiausi važiuoti į darbą. Išėjau į kiemą ir žiūriu, koks čia sujudimas aplink automobilius. Kas ratą keičią, kad domkratu automobilį kelia. Pažiūrėjau į savo padangas – žiūriu ir mano viena tuščia. Neturėjau atsarginio rato, tai palikau automobilį kieme.

Paskambinau žmonai, kuri išvažiavo į darbą anksčiau, tai jos automobiliui nekliuvo. Padangos sveikos“, – sakė Klaipėdos g. 98-ojo namo gyventojas.

Policijos pareigūnai šiuo metu suskaičiavo beveik 20 nuo vandalų nukentėjusių asmenų. Manoma, kad šis skaičius dar gali didėti, nes galbūt kai kurie gyventojai savo automobilių dar net nematė.

Dėl šio nusikaltimo sulaikytų asmenų kol kas nėra. Įvykį tiria policija.